piątek, 22 lipca 2016

Zapakowane lalki (Shriek Wrecked + Scream & Sugar)

Odbiegając od tematów związanych z SDCC2016, chciałabym wam pokazać zapakowane lalki Shriek Wrecked oraz 2-pack Scream & Sugar. Zacznijmy może od pirackiej serii. Zapudełkowaną Catrine oraz Clawdeen mogliście już kiedyś oglądać, a sama postać, jak i art Dany są nam dobrze znane, jednakże w ich towarzystwie pojawiły się także Draculaura, Lagoona oraz Rochelle!:

 
  


Ten post nie będzie wyjątkiem od zasady - kocham ich arty i muszę przyznać, że w ostatnim czasie całkiem dobrze je robią. Mimo wszystko, mam delikatne zastrzeżenia do Rochelle, gdyż jej twarz wygląda na ''przeklejoną'' z serii Basic... No cóż, nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, bo jest to moja ulubiona seria od czasu reboot'u, więc jestem skłonna im to wybaczyć, gdyż śliczna Lagoona i Draculaura, które możemy zobaczyć na ich opakowaniach, dostatecznie mi to wynagradzają. Zostawmy już serię piracką i zajmijmy się odrobinę zapomnianym 2-pack'iem Scream & Sugar, w którym występuje Nefera oraz Amanita:

 

Jak zwykle muszę pochwalić arty. Szczególnie podoba mi się tutaj Amanita. Neferę widzieliśmy już w kafejce Cleo. Jej twarz została tam użyta i właściwie prócz pozy nic się nie zmieniło.

Podobają wam się te lalki? Co sądzicie o upiorkach ze Scream & Sugar oraz Shriek Wrecked?

1 komentarz:

  1. Pomysł na połączenie dwóch największych snobek w MH jest bardzo ciekawy. Brakuje mi tylko Toralei ^_^

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)