czwartek, 21 lipca 2016

Whisp I❤️Fashion

W jednym z wpisów, który znajdziecie tutaj, Aleksa pokazała zdjęcia nowej lalki Whisp. Wielu fanów podejrzewało, iż wystąpi ona w serii I❤️Fashion. Ci, którzy tak przypuszczali, mogą przybić sobie piątkę. W sklepach sieci Toys R Us można zakupić już lalkę Djinni.


Mimo butów i kolczyków, które mogliśmy zobaczyć z ekskluzywnym wydaniu z SDCC, lalka posiada swój urok. Art jak zawsze trafiony i dobrze wykonany, dzięki czemu opakowanie prezentuje się jeszcze lepiej, a razem z nim i Whips.
Jeśli cofniemy się do pierwszych zdjęć upiorki, możemy zauważyć, że kolor dodatkowej pary butów został zmieniony. Teraz zdecydowanie lepiej pasują do całości i nie przypominają kości.
Z ubrań jedynie komplet ze spodniami nie przypadł mi do gustu. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie Djinni w takim zestawie, jednak nie chcę oceniać pochopnie i od razu spisywać go na straty. Pozostałe stroje są ładne, jednak moim faworytem jest sukienka, w którą została ubrana lalka. 
Warto również zauważyć, iż zmieniła się zawartość pudełka. Do tej pory w każdym z opakowań mogliśmy znaleźć dwa komplety ubrań, dwie pary butów, akcesoria oraz zestaw, w który ubrana była zabawka. Tym razem znajdziemy trzy dodatkowe ubrania oraz jedną parę butów. Do tego dodano cztery bransoletki, prawdopodobnie w kolorze czarnym oraz fioletowym oraz torebkę.

Podoba wam się Whisp? Co myślicie o arcie? Które ubranko najbardziej wam się spodobało?

4 komentarze:

 1. Tak się cieszę, że jest nowa lalka Whisp <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna lalka i art, cieszę się, że pokazują wygląd Whisp przed przemianą w dżina.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się. Fajnie, że zrobili jej nową lalkę. Jednak stroje nie za bardzo mi się podobają. Nie do końca w moim stylu. Jednak czekam na nowe zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsza od dawna naprawdę udana lalka. Zarówno w MH i EAH! W końcu! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)