niedziela, 31 lipca 2016

Monster High Encyklopedia Postaci

Od niedawna po Internecie krążą zdjęcia książki Monster High nazwanej "Encyklopedia postaci". Możemy tam znaleźć opisy wszystkich lalek które zostały wydane, od pierwszych Basiców, aż do Ekskluzywnej Robecci Steam, która pojawiła się na tegorocznym Comic Conie wraz z Ojcem. Co ciekawe Ekskluzywna Frankie Stein, która również pojawiła się w San Diego nie została już uwzględniona. Jednak to wszystko ma sens, w książce nie pojawia się żadna postać z rebootu, a sama encyklopedia opowiada o zamkniętym już rozdziale lalek, które wychodziły przed rebootem, lub w trakcie, ale nie będąc jego częścią. W opisach znajduje się kilka słów o postaci i o detalach lalki, a to wszystko wyposażone w bardzo ładną oprawę graficzna.


Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy pomysł jako, że Monster High zaczęło produkcję rebootu, fajnie jest zamknąć wszystko co było wcześniej w jednym miejscu, żeby łatwiej było to ogarnąć, albo powspominać :) A co Wy myślcie o Encyklopedii? Podoba Wam się ten pomysł?


Źródło: Monster High Mexico

1 komentarz:

  1. Czy ta encyklopedia to na pewno spis wszystkich lalek? Gdyby tak, byłoby świetnie.
    Pomysł na książkę jest bardzo dobry, wykonanie również. Niestety, jestem przeciwny jakiemukolwiek zamykaniu rozdziału tamtej generacji Monster High. Mam ogromną nadzieję, ze powrócimy do starej animacji, starych twarzy i starych postaci.

    ~KulturalnyHejter

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)