poniedziałek, 4 lipca 2016

Ghoul for the Summer oraz The Lost Movie - ciąg dalszy

Stęskniliście się za wakacyjnymi pomysłami straszyciółek? Dzisiaj będziecie mogli zobaczyć Frankie, która organizuje letni obóz naukowy. Dodatkowo, na oficjalnym kanale na YouTube, opublikowano kolejną część The Last Movie.
Miłego seansu.

Summer Science Camp with Frankie Stein

Summer’s here and school’s out -- but not for Frankie Stein! The daughter of Frankenstein is running a Summer Science Camp this year. Unfortunately, she has only an enrollment of one. Are Frankie Stein and her frog friend enough to figure out the formula for a perfect summer day? Watch this video of Frankie Stein electrifying the world of science and find out what she discovers through her research. Then look for Lagoona Blue's video next to find out how the daughter of the sea monster stays ghoul for this summer.

Zaczniemy może od letniej serii z upiorkami. W filmiku wykorzystano zestaw Skulltimate Science Class. Frankie organizuje letni obóz i poszukuje przepisu na perfekcyjny letni dzień.
Poprzednie filmy wydawały się o wiele bardziej interesujące. Córka Frankenstaina poszukuje przepisu na udany dzień....? Pomysł sam w sobie jest dosyć dziwny i bezsensowny. Może chociaż najmłodszych widzów zainteresuje.
Oglądającą można wyłapać smaczki w postaci nieśmiesznych żarcików. Żaba, która, jak się okazuje, jako jedyna chciała uczestniczyć w letnim obozie, ręce wyrwane przez latawiec, czy inne "wpadki" w czasie eksperymentów.
Wykorzystanie ciała z serii Welcome to Monster High nie było najlepszym pomysłem. Ozdobne rękawiczki z sukni balowej rażą po oczach i nijak pasują do całości. Jedynym plusem jest brak balowego makijażu.
Przy scenie z latawcem, twórcy zapomnieli również zanimować usta lalki.
Animacja na tle poprzednich filmików z serii Ghoul for the Summer wypada dosyć słabo. Jako następną zobaczymy pannę Blue.

Reunion

Draculara finally reunites with her long lost friend.

Kolejna część The Lost Movie za nami. Dla przypomnienia, w poprzedniej części dziewczęta muszą zdać test, aby przejść przez most. Po udzieleniu błędnym odpowiedzi, zły Clawd atakuje dziewczyny, które skaczą do wody, aby uchronić się przed atakiem.
Reunion skupia się przede wszystkim na Lali, Raven oraz tajemniczej postaci. Jak się okazuje, dziewczyna, która skrywała swoją twarz pod kapturem, to dawna przyjaciółka wampirzycy- Una. (?)
Nowa postać wydaje się być intrygująca. Twórcy wzbudzili we mnie ciekawość, zapewne tak, jak u innych fanów. Aż zżera mnie ciekawość, czy jeszcze kiedyś zobaczymy nową upiorkę w świecie Monster High.

Jak oceniacie filmy? Czekacie na kolejne części letniej serii?  Podoba wam się nowa postać?

PS. Przypominamy również o konkursie. Osoby chętne nadal mogą zgłaszać swoje prace.
PS2. Poradniki OC zostają wstrzymane na pewien czas. Na pewno dodam inne części tutorialu, jak tylko będę mieć nieco więcej czasu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)