piątek, 29 lipca 2016

Wyniki castingu na redaktora 2016


Wczoraj minął termin zgłaszania się do castingu na nowego redaktora. Szczerze mówiąc, frekwencja była wręcz fatalna i właściwie nie miałam żadnego wyboru. Co nie znaczy, że osoby, które się odważyły były złe. Wręcz przeciwnie, bo zauważyłam, że mimo kiepskiej ilości zgłoszeń, paru śmiałków okazało się dość ciekawymi materiałami na przyszłych redaktorów i z chęcią zaproponowałabym im współpracę, nawet jeśli cała sytuacja wyglądałaby inaczej. Wszem i wobec ogłaszam, że tak jak Yuu, nie będziecie doświadczać tego ponurego i niepewnego czasu pisania na blogu, zwanego okresem próbnym i zostaniecie przyjęci od razu, jako normalni redaktorzy. Zapraszam więc:

Julia Czarna i Matthew Frozen

do sprawdzenia swoich skrzynek pocztowych, bo niebawem pojawią się w nich zaproszenia do tworzenia bloga razem z nami. Polecam również zostanie ze mną, bądź Yuu w kontakcie, gdyż po prostu trzeba będzie ustalić parę spraw i... witamy w załodze bloga ;)
Nie zapomnijcie o poście powitalnym, aby przywitać się z czytelnikami! :3


10 komentarzy:

 1. No cóż, niezmiernie mnie to cieszy :3 już biorę się za pisanie posta powitalnego :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję i życzę miłej współpracy z Aleksą, Yuu i Matthew'em,życzę również mnóstwo wolnego czasu i wielkiego zbioru nowinek :)
   Pozdrawiam, Ari/Silvy

   Usuń
  2. Nie ma za co :)
   Silvy/Ari

   Usuń
 2. Wow! Już bardziej kocham tego bloga :D Lubię Aleksę i Yuu no to może polubię też Julkę i Matthew'a? Bardzo wam gratuluję :) Też bym chciała należeć do tej zabójczej ekipy :3 Jednak nie spełniam kryteriów, u mnie z interpunkcją jest przeciętnie... ale cóż. Cieszyć się, że będzie więcej postów (bo jest więcej ludzi co nie? XD) :D
  Pozdrawiam, Ari/Silvy

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej :D Bardzo się cieszę i postaram się, żeby każda nowinka wpadała tutaj jak najszybciej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję i życzę miłej współpracy z Aleksą, Yuu i Julką,życzę również mnóstwo wolnego czasu i wielkiego zbioru nowinek :)
   Pozdrawiam, Ari/Silvy

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Był baner po prawej stronie, było przypominanie o nim... Tak. Był.

   Usuń
 5. Haha! Tylko dwie osoby? Myślałem, że ludzie będą się bić o miejsca w zespole.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)