czwartek, 21 lipca 2016

BIO Ari i Moanicy

Na oficjalnej stronie Monster High pojawiły się opisy nowych upiorek! Są to Ari i Moanica, które poznamy bliżej w filmie Welcome to Monster High. Zapewne jest to już tylko kwestia czasu, kiedy zostaną one przetłumaczone i wstawione na polską stronę. Na razie zostawiam was z obrazkami, które odeślą was do odpowiednich BIO:

          

Tęsknię za starymi opisami, gdzie można było zobaczyć kolorowy art, jak i lalkę. Nowa forma jest według mnie taka... nijaka. Różni się właściwie tylko informacjami, lalką i czarno-białym artem w tle. Kiedyś BIO'sy były zdecydowanie bardziej kolorowe i indywidualne.


Nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za Ari. Nie lubię tej postaci i uważam, że wyparcie przez nią Spectry działa na niekorzyść całego filmu. Nie podoba mi się też fakt, że do Monster High zawitała kolejna gwiazdeczka pop. Od bycia ''wielkimi gwiazdami'' wystarczają mi Casta i Catty. Moanicę polubiłam zdecydowanie bardziej, niż Ari. Podoba mi się jej lalka oraz to, że jest czarnym charakterem, chociaż... zachowanie panny D'Kay jest odrobinę komiczne i przerysowane. Najbardziej zdziwiło mnie dodanie River i Vandali do jej przyjaciółek. Nie sądzę, żeby miały okazję się w ogóle poznać, bo postacie z Haunted zostały praktycznie całkowicie zapomniane przez twórców. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.

Podobają wam się te postacie? Która upiorka bardziej się wam spodobała?

3 komentarze:

  1. To smutne, że arty są schowane za lalkami, mają szary kolor i przedstawiają tylko twarz. Ale cóż, kasa najważniejsza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba wierzyć że Spectra jest w śeiecie duchów :D a Ghulia jest w Zombiestanie? XD

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)