czwartek, 14 lipca 2016

Kolejne The Lost Movie + Ghoul for the Summer

tym wpisie pokazywałam wam filmik z serii Ghoul for the Summer oraz kolejną zapowiedź The Lost Movie. No cóż, nie mogę powiedzieć, że ten post będzie się wiele różnił od poprzedniego, bo twórcy nie odpuszczają - ciągle serwują nam nowe, rysunkowe trailery oraz przygody upiorek z wakacji. Tym razem zacznijmy od historii Cleo:
Filmik odrobinę mnie rozbawił. O ile poprzednie przygody jakoś specjalnie mnie nie bawiły, przenoszenie się Cleo w różne dziwne miejsca było troszkę zabawne. Najbardziej jednak uśmiałam się z tego posążka, bo wygląda, jakby był zrobiony z masy solnej. Znaczy się, nie prezentuje się jakoś tragicznie, ale odnoszę wrażenie, że jest taki... rozjechany? Nie wiem jak to lepiej ująć... Jakby rozpłynął się z gorąca? :P Mimo wszystko muszę powiedzieć, że jest to jeden z lepszych odcinków tej serii. Reszta działa się zazwyczaj w jednym lub dwóch miejscach, a tu co chwilę coś się dzieje. Zostawmy jednak Ghoul for the Summer i przejdźmy do kolejnego urywku The Lost Movie:
W poprzednim odcinku Clawdeen straciła swoje zdolności, a teraz przyszła kolej na Draculaurę. Cóż, były łzy, walka ze smokami, mała wampirzyca i Una, ale... bez szału. Ogólnie straciłam zainteresowanie tymi filmikami już jakiś czas temu. Niby ta cała historia z nową postacią była całkiem ciekawa i kleiła wszystko, jednak mimo wszystko wolałabym to obejrzeć wtedy, jak już będzie porządnie zrobione. Jeśli w ogóle...

Podobają wam się te filmiki? Co o nich sądzicie?

1 komentarz:

  1. Mała Lola wygląda jak mała Anka z Frozen! Filmik z Cleo super, podoba mi się najbardziej ze wszystkich dotychczas wydanych:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)