piątek, 29 lipca 2016

Ghoul for the Summer/ Nowa ubieranka na Star Sue

Designing Drinks with Clawdeen Wolf at Fright Roast Café


Summer’s here and school’s out! Clawdeen Wolf has decided to apply her design skills to a summer job -- but she’s designing drinks rather than dresses. The enterprising daughter of the werewolf has set up Fright Roast Café right outside her cave. And when a lack of customers leaves her with too much time to kill, Clawdeen Wolftries her paw at creating some new coffee concoctions of her own. Does she find the right mix of ingredients or is she just shooting for the moon? Find out in this Monster High video that takes you behind the beans!

Po w miarę dobrym filmiku z Lagooną, Mattel powrócił do serii "o wszystkim i o niczym". Tym razem Clawdeen podejmuje wakacyjną pracę w kafejce, jednak dopiero po czasie zauważa, że wybrana przez nią lokacja nie była najlepsza. Znudzona czekaniem postanawia zająć czymś swoje  ręce i... wymyśla nowe napoje.
Pod względem technicznym animacja jest jedną z lepszych. Żaden błąd nie rzucił mi się aż tak bardzo w oczy. Podoba mi się wykorzystanie papierowego tła oraz niedbale wyciętego księżyca. Fabuła jednak nie porywa i wieje nudą. Dziwi mnie fakt, że twórcy postanowili wykorzystać brokat. Lśniąca kawa? Czemu nie.


Jakiś czas temu na StarSue pojawiła się nowa ubieranka. Tym razem trafiło no Toralei z serii GSR. Gre znajdziecie tutaj.


Gra została zrobiona nawet znośnie. W szafie brakuje mi większej ilości letnich bluzek, które pasowałyby do "rybki". Wzory płetw nie są niczym nowym, co mnie nieco drażni, jednak największą wadą są ich kolory. W zakładce z ogonami mamy większy wybór kolorystyczny, za to płetwy są pod tym względem bardzo ograniczone, przez co trudniej je do siebie dopasować.
W tle przygrywa nam piosenka BO$$ wykonana przez Fifth Harmony

Podoba wam się nowa animacja z Ghoul for the Summer? Graliście już w ubierankę?

1 komentarz:

  1. Lubię te stopmotiony bo sam chciałbym takie tworzyć. xD
    Fartuszek został stworzony do filmiku czy można go znaleźć w jakimś zestawie?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)