czwartek, 21 lipca 2016

Zdjęcia SDCC/ Zapowiedź nowych MH Minis/ Zapakowane Day-to-Night Fashion

San Diego Comic Con oficjalnie rozpoczęty! Możemy zobaczyć już pierwsze zdjęcia z wystawy Mattela, która została poświęcona Monster High. Na chwilę obecną pojawiły się jedynie lalki, które są już nam znane. Poniżej znajdziecie również zapowiedź nowym Minis oraz zdjęcia zapakowanych Frankie i Lali z serii Day-to-Night Fashion.
Zdjęcia możecie śmiało powiększać.Na wystawie fani mogli zobaczyć między innymi lalki z takich serii jak Welcome to Monster High, Shriek Wrecked, Day-to-Night Fashion, ekskluzywne lalki, kolekcjonerska Skelita oraz innych niedawno wydanych lalek. Na SDCC zagościły również starsze serie jak GSR, winylowe figurki oraz ekskluzywne lalki z wcześniejszych lat. Nie mogło także zabraknąć Monster High Minis.
Jak na początek, jest dobrze, mam jednak nadzieję, że Mattel zaskoczy nas w tym roku i zostanie zaprezentowana lalka, której nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć. W chwili obecnej wystawa szału nie robi.

Skoro już o niespodziankach mowa, do Minisków dołączą trzy upiorki w nowej odsłonie. Mowa tu oczywiście o Abbey, Clawdeen oraz Twyli w syreniej wersji. 


Nie jestem przekonana co do syrenek. Jedynie ich buźki wyglądają w miarę dobrze, reszta mnie jednak odstrasza. Po GSR mam już dosyć rybich ogonów, a "bluzeczki" małych monsterek ani trochę mi się nie podobają i nie pasują do syreniej formy.

W czasie zlotu fani mogli zobaczyć rozpakowane Frankie oraz Dracularę Day-to-Night Fashion, tak więc pora przejść do ich pudełek.


Opakowanie jednak bardziej przypadło mi do gustu niż lalki, które zraziły mnie brakiem artykulacji oraz odlanymi gorsetami. Tło znajdujące się za lalkami zostało ciekawie wykonane, chociaż nie pasuje mi tutaj pomarańcz. 
Dalej mamy arty. Jak zawsze są dobrze wykonane i wyglądają świetnie. Może nawet lepiej niż sam produkt.


Podoba wam się wystawa? Co myślicie o nowych Monster High Minis? Zakupilibyście lalki Day-to-Night Fashion?

3 komentarze:

  1. Jak na razie wszystko fajnie się prezentuje :) Moim zdaniem te lalki Day-to-Night-fashion to koszmar, wystarczyłoby dać pełną artykulację i materiałowe bluzki i seria mogłaby być naprawdę ciekawa :/ Na Instagramie MH dało zdjęcie zapowiadające nową lalkę, chyba Venus i zapowiada się super <3

    OdpowiedzUsuń
  2. MH minis ( te 3 nowe ) mi się nie podobają. Polubiłam te figurki a tu takie coś. Trudno. Tyle ich powstało a Mattel robi coraz nowsze modele. Jak dla mnie bez sensu. Te lalki z Day to Night fashion to kompletne dno. Opakowania mają koszmarny kolor.

    OdpowiedzUsuń
  3. Odnoszę wrażenie, że włosy Draculaury nie są już Czarne z różowymi pasemkaki, a na odwrót. Natomiast w Day-To-Night-Fashion i kilku innych seriach tej czerni praktycznie wcale nie ma. Poza tym, fryzura Lali na lalce jest płaska, a na arcie pełna objętości. Z Frankie lepiej, bawet podoba mi się w tej serii. Zestaw z rodzinką Steam jest cudowny, ale całość psuje zbyt połyskliwa skóra Robeccy - chociaż ten efekt mógł być wykorzystany celowo, aby pokazać, że za młodu robocica błyszczała, a teraz zardzewiała.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)