wtorek, 12 lipca 2016

Wyniki II edycji ''Tell me...''!


Muszę przyznać, że nie zawiedliście mnie. Dostałam od was dużo ciekawych zgłoszeń w związku z tym konkursem. Z racji tego, że nie rozczarowaliście mnie pod względem ''frekwencji'', wszyscy są zadowoleni - zasłużyliście na te wyniki i być może niedługo pojawi się kolejny konkurs ;)

Przejdźmy jednak do zwycięskich prac oraz dyplomów. Miałam z czego wybierać, bo prace były na naprawdę dobrym poziomie. Prócz ''podium'' przewidziałam także jedno wyróżnienie. Wyniki były konsultowane z Yuu i okazało się, że nasze typy pokrywały się i zgodziłyśmy się do tego, kto powinien zdobyć jakie miejsce. Według nas, na I miejsce zasłużyła Aneta Wideł (Kyūjitsu czyli Wakacje), z kolei na II miejscu uplasował się Derek Blackwild (Urlop bez opamiętania). III miejsce natomiast przyznałyśmy Julii Czarnej! Wyróżnienie zdobyła PiesKot515 (Nasza wakacyjna przygoda na statku). Dyplomy oraz nagrodzone prace znajdziecie poniżej:
(polecam przeciągnąć obraz do drugiej karty, kliknięcie niewiele daje)
 

 
 
 
Cóż, w każdej pracy spodobało nam się co innego. Praca z pierwszego miejsca zdecydowanie spodobała mi się przez ''zupiorzenie'' niektórych wyrazów np. ''strach-manga''. Niby drobny detal, jednak upiorki często tak robiły i zamiast ''iPhona'' była ''iTrumna''. Yuu również przyznała, że praca Anety jej się spodobała. Drugą pracę również przyjemnie się czytało, jednak odebrałam ją jako ''skok na głęboką wodę'', gdyż w nazwie bardzo starego filmu, nigdy niewydanego zresztą, pojawił się błąd, jednak samo wyciągnięcie tego działa na korzyść. Ogólnie historia ciekawa i aktualna. Podobny motyw pojawił się także w pracy z III miejsca. Szkoda tylko, że nie nadałaś temu wszystkiemu tytułu. Wyróżniona praca także nas zaciekawiła, jednak wkradła się tam mała literówka, poza tym, opowiadanie było trochę krótkie. Mimo wszystko, podobało nam się ^_^ Cóż, podsumowując - dziękuję wszystkim za udział. Poziom był wysoki, a opowiadania bardzo ciekawe ;) Oby tak dalej ^^

6 komentarzy:

 1. Yay, 3 miejsce^-^ dziękuję bardzo i gratuluję wszystkim innym^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Yaaay, Drugie miejsce, Yeeey, dzięki i gratulacje ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za wyróżnienie :) Pozostałe opowiadania są genialne! Wymyśliłam wszystko na poczekaniu i według mnie nie zasługiwałam nawet na wyróżnienie, a tu taka niespodzianka! Yay!
  PiesKot515

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku! Pierwsze miejsce! Dziękuję bardzo! Szczerze, to się nie spodziewałam, jestem miło zaskoczona :)
  Gratuluję wszystkim innym. Prace reszty uczestników były niesamowite.
  Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, poziom był serio wcale nie najgorszy, opowiadania są świetne jak dla mnie! Szczególnie I miejsce, o konwencie w Japonii i A&M * u * i drugi, gdzie wystąpiła tak lubiana przeze mnie Melody Carver ^^

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)