poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Reedycje?

Zapewne na blogu znajdą się fani stosunkowo nowych postaci z serii Brand-Boo Students. W tym wpisie zajmę się m.in. Batsy oraz Kjersti, ponieważ obie upiorki doczekały się... reedycji! Na razie w internecie znalazły się jedynie zdjęcia tej dwójki, jednak krążą plotki, że Isi spotkał ten sam los. 

Szczerze mówiąc, nie wiem po co akurat one doczekały się reedycji. Są to stosunkowo nowe postacie i moim zdaniem nie potrzebowały tego. Nie jestem pewna tego, czy różnią się one od swoich pierwszych wersji. Z tego co widzę, mogę powiedzieć, że ich pudełka to jakaś porażka. Ten art mi się już tak przejadł, że wolałabym, aby opakowania nie posiadały żadnego, niż Draculaurę, Clawdeen i Frankie, które właściwie nijak nie nawiązują do Batsy oraz Kjersti.

Reedycję dostała także inna, stosunkowo nowa seria. Z tym, że jest ona niskobudżetowa. Pamiętacie może upiorki, które widzicie poniżej? Cóż, spotkał je podobny los, co postacie z Brand-Boo Students. Dali im inne opakowania i znienawidzony przeze mnie art:
 
Kolejna bezsensowna reedycja. Seria nowa, niskobudżetowa - nie sądzę, aby potrzebowała odnowy. O wiele bardziej wolałabym, aby znów wypuścili np. Dawn of the Dance lub School's Out, gdyż obie serie są bardzo stare i właściwie nieosiągalne na dzień dzisiejszy. Chociaż... nie wiem, czy by ich nie zniszczyli tą reedycją, patrząc na bohaterki dzisiejszego wpisu.

Podobają wam się te reedycje? Lubicie Batsy i Kjersti?

4 komentarze:

 1. Ja tam 'pokochałam' Isi od pierwszego spojrzenia, boję się, że redycja ją zniszczy. Co do reszty - nie widzę zbytniej różnicy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostały nowe pudełka i straciły na tym..Czy wszystkie lalki będą miały teraz takie same pudełka? Jeśli tak to stwierdzam, że to bardzo głupi pomysł. Czy one lewitują w tych pudełkach?? :O  -zeldina

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumiem, że chcą oszczędzać drzewa ale dlaczego nie mogą dawać normalnych artów? Szczególnie że mają je już gotowe ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Myslę, że robią reedycję ze względów rebootowych. Jeśli umieszczają je w pudełkach 'How Do You Boo?' może to oznaczać, że postacie wracają do nowej fabuły. Oby zrobili tak z większością zapomnianych postaci.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)