niedziela, 28 sierpnia 2016

Collector's Case - zdjęcia promocyjne

W tym poście Aleksa pokazała wam po raz pierwszy zdjęcia promocyjne Collector's Case dla MH Minis. Pudełko w końcu trafiło do oficjalnego sklepu Mattela, a razem z nim kolejne zdjęcia promocyjne. Tym razem możemy bliżej przyjrzeć się zamkniętej "walizce" oraz opakowaniu.


Jak już wiemy z poprzedniego wpisu, do zestawu zostanie dołączona figurka Frankie, której nie można nabyć osobno. Należy ona do serii Space. Walizeczka posiada 28 miejsc na miniski.
Już na pierwszy rzut oka widać, iż "klapa" została wykonana z dwóch materiałów - matowego i błyszczącego. Różnica pomiędzy nimi jest kolosalna i ma bardzo duże znaczenie. W przypadku matowego plastiku, nie jest on aż tak bardzo prześwitujący. Jeśli ktoś będzie chciał zaprezentować swoją kolekcję, po zamknięciu opakowania może być to trudniejsze, gdyż nawet pokoiki są ledwie widoczne. 
Dużym minusem jest opakowanie. Całość została zasłonięta niewielką ilością tektury, która, prawdopodobnie, nie posiada plastikowej szybki. Przez nadmierną oszczędność plastik może zostać szybko uszkodzony i dotrzeć do sklepów/osoby zamawiającej w dosyć nieciekawym stanie. 
Całość wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza, że została stworzona na wzór Straszyceum. Nabywcy mogą bez obaw przechowywać swoje małe upiorki w jednym, dobrze wykonanym miejscu. Collector's Case prezentuje się zdecydowanie lepiej niż różowe trumienki.

Zakupilibyście taką walizeczkę? Podoba wam się taki pomysł na przechowywanie figurek?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)