piątek, 19 sierpnia 2016

Zapakowane głowy do stylizacji Peri i Pearl

Ostatnio mogliśmy zobaczyć zdjęcie promocyjne głów do stylizacji Peri i Pearl, niedawno zaś ukazały się ich zapakowane zdjęcia, które teraz wam pokażę.


Dziewczyny prezentują się w tym pudełku dobrze, jednak myślę, że gdybyśmy mogli zobaczyć całe opakowanie i w lepszym oświetleniu prezentowałyby się jeszcze lepiej. Cieszę się, że nie oszczędzili tak na kartonie jak to ostatnio robią we wszystkich zabawkach Mattela. Tak więc z przodu przed plastikiem możemy zobaczyć napis "Peri i Pearl dwugłowa głowa do anty-stylizacji" tak wiem jak to brzmi, ale tak jest w dosłownym tłumaczeniu napisane :D We wnętrzu pudełka możemy zobaczyć upiorki otoczone mnóstwem dodatków, które świecą w ciemności. Dodatkowo mamy jeszcze grzebień, który trzyma jedna z nich i "tatuaże" na twarz. Nie znam się na głowach do stylizacji, ale wydaje mi się, że ten zestaw jest naprawdę ciekawy. Dodatkowo nigdy chyba nie widziałem głów do stylizacji, które miałyby punkty artykulacji w rękach. Cały zestaw byłby idealny gdyby dziewczyny miały jeszcze materiałową bluzkę, ale tak też nie wygląda to strasznie.

A Wy co myślicie? Podoba Wam się ten zestaw?


1 komentarz:

  1. Noo, tu się postarali. Na stock photo nie wyglądało to zachęcająco, ale w rzeczywistości jest naprawdę dobrze. Duży plus za dodanie dziewczynom rąk: większość głow do stylizacji z jakimi się spotkałam (sama jedną posiadam) jest ich pozbawiona.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)