piątek, 26 sierpnia 2016

Meet the Ghouls - Frankie oraz szkolne przybory w stylu Monster High

Dzisiaj na YouTube'owym kanale Monster High pojawił się nowy filmik z serii Meet the Ghouls, którego bohaterką jest Frankie.
Jeśli chodzi o grafikę, to niezbyt mi się podobała. Frankie ma strasznie kanciastą twarz i fryzurę, a jej ruchy są sztuczne. Pomysł z maszyną do popcornu był dobry, ale maszyna jest nienaturalnie wielka. Zapewne o to chodziło - miała wyglądać na taką "epicką", ale według mnie - trochę przesadzili.
W filmiku pokazano córkę (wnuczkę?) Frankenstein'a jako maniaczkę książek i nauki. Żałuję, że nie pokazali jej drugiej strony - zabawnej, niezdarnej dziewczyny, która zrobi wszystko dla swoich przyjaciół. Mnie samą dziwi, że to mówię - w końcu nigdy nie lubiłam Frankie - ale wolałam jej 'starą' wersję.
(Czy tylko ja myślałam, że ta szafa wypełniona książkami to drzwi?;_;)

Od kilku dni możemy zobaczyć także 10 rzeczy w stylu MH, które ponoć mają nam się przydać do szkoły.

Są to: plecak w stylu Frankie, kalendarz ukazujący przed-reebootowe wersje upiorek, budzik w zestawie z opaską na oczy, zeszyty, czapkę z daszkiem (i kocimi uszkami) przeładowaną niepotrzebnymi dodatkami, które, mam nadzieję, można zdjąć, długopisy z zaczepem - swoją drogą naprawdę fajny pomysł, duży "spinacz" na kartki, różowy piórnik/pudełko śniadaniowe, który można ozdobić według własnych upodobań, kalkulator, który z Monster High ma niewiele wspólnego, oraz... skarpetki, czyli najbardziej przydatną w szkole rzecz, jaka istnieje.

Co sądzicie o nowym Meet the Ghouls? Podoba wam się szkolny zestaw?

2 komentarze:

  1. Sorry, że to piszę, ale pojawił się też zwiastun z Lagooną. Wiem, że usunięcie ten komentarz, bo jest niezgodny z regulaminem bloga, ale chciałem tylko was poinformować :)
    JakubWolf

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam lubię Frankie zawsze była dla mnje fajna postacia

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)