poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Reboot aplikacji + zbliżenie na Toralei po przemianie

W ostatnim czasie mogliśmy przekonać się, że reboot zaszedł już tak daleko, że objęto nim nie tylko lalki, a m.in. animację. Z racji tego, iż aplikacja Monster High zawierała filmowe straszyciółki, i ona musiała przejść przemianę. Poniżej znajdziecie kilka screenów z niej:
  
 
Szczerze mówiąc, nie korzystam z aplikacji. Miałam ją raz, aby sprawdzić jedynie, o co chodzi w Monster High Minis. Szybko odinstalowałam, więc ta zmiana niewiele mnie obchodzi. Mimo to, nadal nie mogę się przyzwyczaić do ''nowych'' upiorek i odświeżona aplikacja nie przypadła mi zbyt bardzo do gustu...

+

Podobno parę dni temu Toralei miała urodziny. Z tej okazji dodano zdjęcie w nowej animacji, dzięki czemu możemy się jej lepiej przyjrzeć. Wcześniej widzieliśmy kotołaczkę na dalszych planach. Teraz jest na pierwszym:

Kotołaczka wygląda nie najgorzej. Szkoda, że nie pokazała zębów. Jestem ciekawa, czy powiększyli/pomniejszyli jej kły, czy całkiem je straciła. Nowa Toralei posiada zdecydowanie większe źrenice, usta oraz... brakuje jej kociego noska ;_; !

Podobają się wam zmiany w aplikacji? Czy Toralei po reboot'cie przypadła wam do gustu?

1 komentarz:

  1. Ja z aplikacji nigdy nie korzystałam, więc nie będę się wypowiadać na ten temat...
    Toralei wyszła... ładnie! Ze wszystkich po-reebotowych upiorek to ona podoba mi się najbardziej :D Szkoda, że nie ma kociego noska :/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)