poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Lalka Lady Gagi!

Pamiętacie jeszcze lalkę Lady Gagi, o której mowa była w m.in. tym poście? Nie było o niej słychać już od dłuższego czasu. Na szczęście filmik, który zaprezentuję wam w tym wpisie, przerywa milczenie. Znajdziecie go pod tym linkiem. W skrócie opowiada on o współpracy Monster High z Born This Way Fundation i pokazuje efekty tego, co razem dokonali, czyli m.in. lalkowa Lady Gaga. W filmiku pokazano zdjęcia jej spodni, butów oraz rączek. Niestety część z pokazywanego materiału jest pokryta cenzurą:
  
Kiedyś mówiłam, że lalka Lady Gagi będzie inspirowana teledyskiem do piosenki Born This Way, gdzie piosenkarka przypomina kościotrupa. Potwierdzenie mamy w filmiku, gdzie jest to bezpośrednio powiedziane, jak i pokazane (szczególnie spodnie powyżej przypominają te z teledysku).
  
Muszę przyznać, że jestem odrobinę zawiedziona jej rękami, gdyż wolałabym chyba takie dłonie, jakie ma Skelita. Mam nadzieję, że jest to jedynie prototyp i łapki będą o wiele lepiej pomalowane. Szczególnie do gustu przypadły mi jej buty. Wyglądają cudownie. Zastanawia mnie jedynie to, co widzimy za rączkami nowej lalki. Wygląda mi to na spódnicę w kratę z napisami ''Born This Way'', więc możliwe, że Lady Gaga będzie miała dodatkowy komplet ciuszków. Do tego, ocenzurowane pudełko (?) jest strasznie wielkie, co daje do myślenia... Chociaż szczerze powiedziawszy, to nie mam pojęcia, czy aby na pewno jest to opakowanie lalki ;)

Podoba wam się zapowiedź lalki Lady Gagi? Co o niej sądzicie?


2 komentarze:

  1. Gaga będzie wyglądać jak w teledysku Born This Way. Akurat takie rączki też tam miała, ogólnie cała była pomalowana na szkieletora.
    Zastanawia mnie bardziej czy jej lalka będzie dostępna dla zwykłego Janusza czy to jakiś okaz kolekcjonerski. Kupiłabym ją zważywszy na to, że jak byłam dzieckiem Gaga była moją mega idolką.

    OdpowiedzUsuń
  2. To co zostało ocensurowane wygląda raczej jak stojak na płyty CD

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)