piątek, 19 sierpnia 2016

Pierwszy odcinek Meet The Ghouls!

Czy Wy też nie możecie się doczekać nowych odcinków z Monster High? Jeżeli tak, to mam dla was dobrą wiadomość, ponieważ pierwszy odcinek z serii 'Meet The Ghouls" już trafił na oficjalny kanał!


"Meet the daughter of Dracula, who dreams of a day when she can go to school with other monsters!"

"Poznajcie córkę Draculi, która marzy o dniu, w którym będzie mogła chodzić do szkoły z innymi potworami"

Animacja jest lepsza niż mi się wydawało, jednak do rysunków nadal nie jestem przekonany, moim zdaniem nie potrzebnie zrobili im kanciaste twarze i włosy, szczególnie że reszta ciała już taka nie jest. Twarz Draculaury wydaje się być nawet ok, dopóki nie pokażą jej z pół profilu - wtedy wygląda strasznie (i to w złym sensie). 
Co do samej fabuły - nie była za bardzo porywająca. Jest zapewne wprowadzeniem do filmu. Draculaura przedstawia się nam i opowiada o sobie. Co ciekawe ujawnia nam jedną rzecz z WTMH, która mnie osobiście bardzo zdziwiła. Otóż Straszyceum zostało zrobione z... Domu naszej wampirki. Moim zdaniem jest to trochę dziwna zmiana w fabule i powoli zaczynam niestety wątpić w powrót Pani dyrektor Krewnickiej.

A co Wy o tym myślicie? Podoba się Wam nowy wygląd odcinków? 


3 komentarze:

  1. Nie, nie podoba mi się to... Począwszy od pierwszych sekund (dlaczego intro jest takie krótkie?), przez sam wygląd postaci (nie przemawiały do mnie i lalki, i animacje), skończywszy na głosie. Mam czasem nieodparte wrażenie, jakby głos podkładała Polka siląca się na angielszczyznę ;-;

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo osoba dubbingująca specjalnie imituje transylwański akcent ;)

      Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)