sobota, 13 sierpnia 2016

Pierwsze minuty WtMH oraz polski zwiastun

Premiera WtMH zbliża się dużymi krokami, dlatego nie mogło zabraknąć kolejnych urywków i spoilerów związanych z nadchodzącą animacją.
Na polskiej stronie MH opublikowano nowy zwiastun, który możecie zobaczyć tutaj.
Zwiastun ten nie jest nam obcy i większość fanów miało już okazję go zobaczyć, dlatego chciałam zwrócić większą uwagę na sam dubbing. Głosy postaci nie zmieniły się za wiele. Oczywiście w zwiastunie możemy usłyszeć nowe postaci, tak jak Dracula, Ari oraz Moanica. Jak zombiaczka przypadła mi do gustu pod względem polskiego dubbingu, tak ojciec Draculaury i nowa duszka niezupełnie. Ari brzmi dziwnie, a pan Dracula - jakoś nie potrafię dopasować głosu do jego postaci. 

Ponieważ już 27 sierpnia odbędzie się premiera nowego filmu, na YT opublikowano również pierwsze minuty filmu. Monsters once lived in hiding—even from each other! This video is a sneak peek at the new movie “Welcome to Monster High,” an origin story where Draculaura and her best ghoulfriends travel the world rescuing monsters in hiding and create a school for monsters. Fans Harmony, Kyomi and Jordyn take us through a 10-minute premiere (10 minutes!) of the new film with their favorite moments and cool scenes. With fangtastic dolls from the film, the three young reviewers even recreate the historic night that Draculaura, Frankie Stein and Clawdeen Wolf became beast ghoulfriends. Check out the “Welcome to Monster High” movie for the full story on the beginnings of the iconic school and discover a place where everyone is welcome and everyone belongs!

Tekst może zawierać spoilery.
Z tego krótkiego fragmentu możemy się wiele dowiedzieć. Już na początku widzimy wampirkę, która próbuje zamienić się w nietoperza, chociaż niezbyt dobrze jej to wychodzi. Obijanie się o dach i spadanie w dół wygląda sztucznie i dziwnie. Grunt to troskliwy tatuś, który ratuje swoją córkę, kiedy ta obija się o dach.
W trakcie poznajemy również inne straszyciółki, które... nawet się wcześniej nie znały. Scena z poznaniem Frankie podoba mi się i pasuje do strachu potworów przed ludźmi. Po tym rodzi się wspaniały pomysł wybudowania szkoły. 
Poznanie Clawdeen natomiast było tragedią i prosi się o wiele lepszą scenę. Dziewczyny znajdują w lesie potwora, który okazuje się sympatycznym wilczkiem? A nie, przepraszam, to nasza wilkołaczka. W tedy też możemy zobaczyć jak panna Wolf wygląda jako wilk. 
Następna rzecz to miejsce zamieszkania rodzinny Wolf, a raczej jego brak. Hmmm... Draculaura spotyka w lesie całą gromadkę i prosi ojca, aby ich przygarnąć? Coś tu nie pasuje. Ni z tego, ni z owego wilkołaki przeprowadzają się do ich posiadłości? 
Aby nie zdradzać wszystkiego, zachęcam do oglądnięcia.

Podoba wam się polski dubbing? Co myślicie o początku animacji?

5 komentarzy:

 1. Yuu, a nie zauważyłaś żadnych błędów w animacji? xD Zawsze się doszukujesz i jestem ciekawy, czy tym razem też znalazłaś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłam, jak np. Lala, która skoczyła na końcu dachu, nie ruszyła się z miejsca, a wylądowała przy ojcu xd Musicie mi dzisiaj wybaczyć, mam ciężki dzień ^^"

   Usuń
  2. Okey, wybaczam :3 Ja np. uważam, ze nie podłożyli dobrze dźwięków. Jak potwór upadał na Frankie i Draculaurę to nawet nie było słuchać uderzenia o ziemię. Bardzo mnie to uwierało w uszy...

   Usuń
  3. Muszę przyznać, że na to nie zwróciłam uwagi xd

   Usuń
 2. Mnie za to bardzo nie podoba się całkowita zmiana fabuły całego MH. Od początku było tak,że Frankie była nową uczennicą istniejącego już Straszyceum :c A nie że ona z Draculaurą chcą by powstała taka szkoła. No bez sensu zmieniać wszystko od samego początku który miał miejsce kilka lat temu ://

  Maxine xx

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)