poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Konkurs na FB!

Macie ochotę wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z lalek? Jest to idealny moment. Na oficjalnej stronie Monster High na FB godzinę temu ogłoszono konkurs!


To już koniec wakacji, ale nie koniec zabawy :) Czy Wasze wakacje były pełne fantastycznych straszyprzygód? Świetnie! Opiszcie najlepszą z nich w komentarzu. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody!

Dokładne szczegóły o konkursie możemy wyczytać w regulaminie, który został publikowany razem z postem. Do zapoznania się z zasadami zachęcam wszystkie osoby, które planują zapolować na jedną z lalek i opisać swoją historię.
Zadaniem konkursowym jest opisanie naszej wakacyjnej przygody. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 września do godziny 23:58. Wyniki zostaną ogłoszone po 10 dniach roboczych od ukończenia konkursu, czyli 30 września.
Jak można się domyślić po banerze, w konkursie można wygrać lalki z serii GSR. Niestety nie znalazłam informacji o tym ilu będzie zwycięzców i jakie dokładnie lalki można wygrać.


Którą z lalek chcielibyście wygrać? Weźmiecie udział w konkursie?

9 komentarzy:

 1. W sumie konkurs fajny. Szkoda tylko, że w komentarzach, a nie mailowo, bo wzięłabym udział, a tak to raczej obejdę się smakiem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo. Za bardzo bym się wyróżniała pośród profilówek dzieciaczków... ;(

   Usuń
 2. Nie wiem czy jest jakiś sens brać udziału w tym konkursie, skoro nie wiadomo jakie nagrody są, oprócz tego że są z GSR. Gdyby był jakiś SDCC exclusive plus Kala, Posea i bliźniaczki albo niedostępne w Polsce Clawdeen i Draculaura z tej serii, tobym brała, ale tego typu konkursy od polskiego Mattela chyba są zarezerwowane dla Everek (czy był kiedyś jakiś konkurs z monsterkowym sdcc exclusivem?). Zresztą oni i tak raczej wybiorą po lajkach, a własny regulamin ominą...Mam nadzieję, że to się nie sprawdzi i życzę powodzenia startującym :)
  ~Netta~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabyś sdcc. Ważne, że w ogóle jest konkurs z lalką a nie jakieś wortualnie coś niewiadomo co. Jest konkurs gdzie zadanie jest napisanie opowiadania a ta jeszcze narzeka, że nie ma do wygrania lalki za 500 zł.

   Usuń
  2. Niby nie można wygrać SDCC jak na everkach, ale też nie można gardzić tym co dają. Do wygrania zapewne są bohaterki znajdujące się na banerze. Możliwe, że jeszcze Kala i siostry. Tego nie wiadomo. Jest to dobry sposób na zdobycie lalki do kolekcji, które też nie kosztują 10 zł.

   Usuń
  3. Bardzo Januszowe podejście ma ta Netta.

   Usuń
 3. Myślę że do wygrania,są lalki GSR widoczne na zdjęciu konkursowym.Co do ilości nagród to myślę że jest dowolna.Najlepsze zgłoszenia zostaną nagrodzone.Nawet jakby miało być ich sześć.Nie wiedziałem czy brać udział.Przykład:konkurs z EAH zakończył się tym że wygrały osoby które łamały regulamin i aktualnie sprawa jest u prawnika jednak postanowiłem że spróbuję swoich sił bo chciałbym postawić jakąś panienkę obok Posey Reef z Turcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak łamały regulamin? Napisz o tym coś więcej. :D

   Usuń
  2. Mimo wyraźnego zakazu dodawania grafik, obrazów i filmów wygrała praca, która zawierała zdjęcie. Ponieważ jest to blog o MH, raczej nie ma co pisać o konkursach EAH i niekompetencji everkowej komisji ^^

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)