piątek, 26 sierpnia 2016

"Lagoona przybywa na fali" Nowy klip

Niedawno oficjalny kanał Monster High ukazał nowy klip z nadchodzącego filmu. Tym razem możemy zobaczyć jak straszyciółki poznają Lagoonę.


"Lagoona, morski upiorek, który kocha surfować, zostaje zwerbowana przez Frankie, Clawdeen, i Draculaurę, gdy straszyciółki szukają nowych uczennic do Monster High."

Polski klip ukazał się od razu z innymi, jednak nie mogliśmy usłyszeć w nim dużo dialogów. Ogólnie cała sytuacja była trochę dziwna i em... Cicha? Nie umiem tego wytłumaczyć, ale po prostu czegoś mi brakowało. Widzą się pierwszy raz w życiu mówią sobie "Cześć" i od razu strzelają selfie? Nie mówię, że to coś złego, ale po prostu jak wcześniej wspomniałem, brakuje mi tam czegoś co by urealistyczniło całą sytuację. Bardzo podoba mi się pomysł z podróżowaniem za pomocą posążka Cleo - zastanawiałem się jak znajdą się nagle na drugim końcu świata. Co do samej animacji, ja jestem jej wielkim fanem, więc wszystko bardzo mi się podobało, cieszę się też, że zadbali o takie szczegóły jak ślady na piasku.

A Wy co myślicie? Podobał Wam się klip?

3 komentarze:

 1. Dziewczyny chyba zapomniały jak się krzyczy przy spadaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie też to było za ciche. Powinno być więcej dźwięków. I tak samo mnie też wkurzyło te "cześć" i te selfie. To tak, jakbym ja na przykład podszedł do kogoś zupełnie mi obcego, przywitał się nim i zrobił sobie selfie. Cóż, Lagoona z gwiazdy pływania zrobiła się gwiazdą surfowania. Ja nawet lubię nową animację, jednak jest oczywiście parę niedociągnięć. Fajny pomysł z tym posążkiem Cleo :) A tak wogóle to ładnie jej w wodorostach xD Czy tylko ja się śmiałem na tym momencie? Ogólnie to całokształt nie jest zły, to będzie jakieś 3/5 gdybym miał oceniać :D
  JakubWolf

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że ktoś zauważa, że film jest fatalnie zrobiony jeśli chodzi o dźwięki... Naprawdę jest tragicznie, nie można poczuć żadnej emocji przez ciągłą ciszę.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)