środa, 24 sierpnia 2016

Filmik z tekstem do piosenki "Feeling So Amazing" i kolejne reedycje pudełek

Na kanale Monster High pojawił się filmik z tekstem do trzeciej i już ostatniej piosenki "Feeling So Amazing".


 Samą piosenkę mogliśmy już wcześniej usłyszeć. Filmik, tak jak poprzednio składa się z wycinków z filmu - pokazywanych już wcześniej i nowych. Ogólnie, wydaje mi się, że wszystko jest w porządku, a kilka scen szczególnie przykuło moją uwagę.
Pamiętacie klipy, które były udostępniane jakiś czas temu? Zapewniano nas wtedy, że "nie jest to jeszcze dokończona animacja" i rzeczywiście nie była. Na dole możemy zobaczyć screen z klipu i z filmiku do piosenki. Jak widać zmieniły się delikatnie kolory i dodali normalną trawę. Niby takie nic, ale jestem im naprawdę wdzięczny, że w końcu o to zadbali.


Czy Was też ciekawiło dlaczego wygląd lalki Clawdeen z "First Day of School" tak bardzo różnił się od jej wyglądu na klipach itd.? Okazało się, że nasza Wilkołaczka, wystąpi w kilku strojach w filmie, w tym też jej lakowym - nie wiem jak Was, ale mnie to osobiście bardzo cieszy.


Kojarzycie jeszcze reedycje pudełek, o których Aleksa pisała dla Was w TYM poście? Okazało się, że zaczęto je wprowadzać dla kolejnych lalek.
Jednymi z nich są kotołaczki z serii "Fierce Rockers" i upiorki z "Ghoul's Get Away".Twórcy starają się używać jak najmniej tektury w swoich pudełkach - najprawdopodobniej ze względu na drzewa itp. Jeżeli chodzi o kotołaczki, nie jest tak źle, ich pudełko jest bardzo podobnej wielkości co poprzednie, posiada oryginalny art i co najciekawsze stojaki. Bardzo się cieszę, że postanowili je zostawić, szkoda tylko, że nowe lalki ich nie dostają. Ghoul's Get Away dostały natomiast podstawowe pudełko z "grupowym artem". Naprawdę nie rozumiem dlaczego nie mogą dać oryginalnych artów, czy to naprawdę jest aż takie trudne?

Podoba Wam się piosenka i filmik? Co myślicie o reedycjach pudełek?

10 komentarzy:

 1. Tęsknie za zadziornym charakterkiem Clawdeen... ;(
  Ej a wiecie co zrobić gdy sprzedawca na olx mnie oszukał? Kupiłam lalkę (Gigi 13 życzeń, nowa) i po wysłaniu pieniędzy sprzedający się nie odzywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej nie jest miejsce na takie porady. Oszustwa powinno składać się na policji.

   Usuń
  2. Uważam, że powinniście po prostu zaprzestać tej dyskusji. Każdy ma większe lub mniejsze problemy. Mimo wszystko, jesteśmy bloggerami, nie organami ścigania i zgadzam się z Yuu.

   Usuń
 2. "Twórcy starają się używać jak najmniej tektury na swoich pudełkach-najprawdopodobniej ze względu na drzewa itd." - Jeśli faktycznie jest takie założenie Mattela, to ja gratuluję inteligencji na poziomie kostki margaryny, żeby tę "usuniętą" tekturę zastępować jeszcze większą ilością plastiku :)
  W sumie to jest to zjawisko dziejące się od dawna i ciut ciut, ale jakoś teraz mi to uświadomiłeś xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plastik nie jest z drzewa... Ten materiał jest wtórny, więc jak dziecko wyrzuci takie pudełeczko to można z tego zrobić np. butelke.

   Usuń
  2. Super, ale trzeba wziąć pod uwagę, że nie wystarczy "wyrzucić". Trzeba wiedzieć gdzie, a ta wiedza wciąż nie jest rozpowszechniona.

   Usuń
  3. I nie każdy plastik jest wtórny. To też warte zauważenia. Plastik Mattela jest bardzo sztywny, od takiej mbutelki mineralówki, więc muszą coś do niego dodawać. Jeśli tak, to to już nie nadaje się na recykling.

   Usuń
 3. Już kocham tą piosenke <3 Serio jest super

  OdpowiedzUsuń
 4. Premiera jest jutro, czyli 27 sierpnia. W tym dniu zorganizowano event, na który można zakupić bilet i obejrzeć film. Internetowa premiera, jeśli się nie mylę, jest dzień później.
  Polska premiera jest prawie miesiąc później, a dokładniej 22 września.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)