niedziela, 14 sierpnia 2016

Monsters Bond

Już niedługo premiera Welcome to Monster High! Dotychczas byliśmy raczeni już kilkoma trailerami dotyczącymi tej projekcji. Teraz pojawił się kolejny urywek, który ma nas zachęcić do obejrzenia tego filmu:
Powoli przyzwyczajam się do nowej animacji, jednak nie zmienia to faktu, że dalej mi się ona nie podoba. Zawsze chciałam, aby zrobiono film Monster High, który oparłby się o książki Lisi Harrison. Niby zamysł podobny, bo potwory chcą żyć w zgodzie i wyjść z cienia, ale nadal to do mnie nie przemawia. Do tego, zamiast starych, dobrych upiorek i upiorów, mamy totalnie nowe kościotrupy i stworki wszelakiej maści. Również to nie trafiło w mój gust. Najbardziej zdziwiła mnie makieta, która była w filmiku razem z Lagooną i Frankie. Z początku myślałam, że to Ari, bo była dość podobnie uczesana i ubrana, ale panna Stein mówiła o ludziach, więc albo nie chciało im się wymyślać jakiejś normalski, albo piosenkarka się stylizuje na człowieka, aby nie było widać, że jest duchem i pod taką postacią występuje.
(Chociaż to raczej jedynie moja teoria spiskowa, która nie jest prawdziwa.)

Podoba wam się ten fragment WtMH? Czekacie na premierę?

4 komentarze:

  1. To na 1000% jest Ari jako człowiek. Przecież ona była piosenkarką w świecie ludzi, a ludzie nie wiedzieli o potworach więc Ari musiała się "wtapiać w tło". Chyba nawet było coś, że ona potrafi utrzymać solidną formę ale przez niedługi czas. A w dodatku to jedyne wytłumaczenie dlaczego mają kartonową wersję normalsa bo raczej nie sprzedają przypadkowego normalsa na kartonie a raczej gwiazdy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyznam, że mi się nowa animacja zaczyna serio podobać ^^

    OdpowiedzUsuń
  3. dziwicie sie że nie pokazali abbey w nowej animacji. przeciarz on tu się pojawia. siedzi obok torelai

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)