sobota, 6 sierpnia 2016

Whisp I❤️Fashion - zdjęcia promocyjne

W ostatnim wpisie o lalce Whisp mogliście zobaczyć, jak upiorka wygląda po wyjęciu z pudełka. Djinni doczekała się również lepszej prezentacji I❤️Fashion, czyli zdjęć promocyjnych. Ostatnio zabrakło również fotografii poszczególnych ubrań, które znajdziemy wraz z lalką. Uniemożliwiało to dokładniejszą ocenę całości, dlatego pora nadrobić i to. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają inne kreacje na samej Whisp, kliknijcie tutaj.

Osobiście zawiodłam się na tym zestawie. Odnoszę wrażenie, że i seria I❤️Fashion uległa pogorszeniu i nie przykładają się do niej aż tak bardzo jak kiedyś. 
Najlepszą kreacją jest czarna sukienka z falbankami, w którą ubrana jest lalka. Reszta przy niej wypada średnio, a niektóre części ubioru nawet tragicznie. Z dodatkowych ubranek spodobała mi się jedynie różowa sukienka oraz spódniczka. Spodnie oraz czarno- fioletowa sukienka to istna tragedia, przynajmniej według mnie. 
Mimo to jest kilka pozytywów. Jedną z nich jest sama Whisp, która jest śliczna oraz, jak już wcześniej wspomniała, czarna sukienka. 


Podoba wam się zestaw? Jak oceniacie lalkę Djinni? Które ubranko najbardziej was urzekło?

1 komentarz:

  1. Czy ona ma zmienioną twarz? Chyba nie. Cieszę się, że o niej nie zapomnieli, bo to mój ulubiony czarny charakter (pomińmy to, że na końcu 13W stała się dobra). I na szczęście jest artykuacja, a to jak najbardziej zaleta. Podoba mi się ilość ubrań. Mi tam się podoba, nie mam żadnych zastrzeżeń. Najlepsza lalka w tym roku według mnie. Trafia na moją listę lalek do kupienia. Wogóle to chciałabym, żeby wydali jakiś 2-pack, gdzie byłyby właśnie Gigi i Whisp.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)