czwartek, 1 września 2016

Zdjęcia promocyjne Cleo i Clawdeen + więcej zdjęć z filmu

Wiele razy widzieliśmy już Cleo i Clawdeen w nowej serii podstawowej o nazwie First Day of School, jednak zdjęcia promocyjne dostały inne lalki w tej odsłonie. Mianowicie Draculaura, Ari i Frankie. Czas ''uzupełnić lukę'' o fotografię wilkołaczki i mumii. Do kompletu brakuje jeszcze Lagoony:

Gdyby nie nowe twarze i ciałka, polubiłabym odświeżony wygląd straszyciółek. Są one dość podobne do swoich poprzednich wersji. Ubrania dobrze się prezentują, a i fryzury nie odbiegają zbyt mocno od oryginału.

+

Jeśli jesteśmy już przy tematach reboot'u i Welcome to Monster High, mam dla was więcej zdjęć z tego filmu, które możecie zobaczyć poniżej:
      
No cóż, przeczuwałam, że tak będzie - Moanica i Ari się nie polubią, dlatego jedna z nich będzie ''tą dobrą'', a druga ''tą złą''. Chyba przez moje zamiłowanie do czarnych charakterów preferuję pannę D'Kay. Cieszę się chociaż z tego, że Cleo i Deuce spędzają ze sobą trochę czasu razem i nadal są parą (lub będą), bo zdecydowanie jest to moja ulubiona para ze Straszyceum. Osobiście bardzo tęsknię za Clawdem i jego relacją z Draculaurą... Ich związek był momentami bardzo uroczy :3

Podobają wam się Cleo i Clawdeen First Day of School? Co sądzicie o fotografiach z WtMH?

1 komentarz:

  1. Moanica jest cudna. Wiedziała, że Ari jest pomyłką Monster High więc postanowiła ją uwięzić <3
    Uwielbiam tą postać i jej oczy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)