sobota, 4 czerwca 2016

Zdjęcia promocyjne - Monster High Minis

Jak już mówiłam, ostatnio nastąpił wysyp fotografii promocyjnych. Tym razem chciałabym wam pokazać fotografie przedstawiające Monster Minis. Każda figurka dostała tym razem dwa obrazki ''na głowę''. Parę z nich (pojedyncze zdjęcia) mogliście kiedyś widzieć na blogu, poniżej znajdziecie nowe, jak i stare minisy:
- Original Ghouls: Jinafire, Toralei, Twyla i Skelita


- Circus Ghouls: Frankie oraz Venus i Power Ghouls: Lagoona i Draculaura- Getting Ghostly: Clawdeen, Twyla i Ari oraz Beach Ghouls: Frankie- Rag Doll Ghouls: Lagoona, Cleo i Ari oraz Sleepover Ghouls: Clawdeen
- Sleepover Ghouls: Abbey i Pattern Ghouls: Rochelle
- Candy Ghouls: Draculaura, Cleo, Catrine i Abbey
- Space Monsters: Venus i Catty
Przedostatnia seria, Candy Ghouls jest najnowsza. Na instagramie Monster High pokazano ich zdjęcie (Draculaury i Catrine). Wydaje mi się, że najlepszymi minisami są te z serii cyrkowej - uwielbiam wszelkie cyrkowe motywy, więc to zrozumiałe, że najbardziej przypadły mi do gustu. Poza nimi spodobały mi się także upiorki z Getting Ghostly. Według mnie, najmniej postarano się przy plażowych upiorkach.

To jednak nie wszystko. Monster High ma do zaoferowania także pudełko do transportu figurek. W zestawie znajdziemy także Frankie Stein (prawdopodobnie seria Space Monsters). Zdjęcia znajdziecie poniżej:
- Minis Carrying Case

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł. Niektóre dzieci lubią bawić się figurkami, a jeśli jest ich dużo - ciężko je zabrać ze sobą. Poza tym, takie coś nada się równie dobrze do ekspozycji. Carring Case wygląda całkiem nieźle i pochwalam to, że zrobili nawet małe pokoiki dla minisów. Przemyślane i efektowne - podoba mi się. Co do Frankie, nie wiem czemu, ale skojarzyła mi się odrobinę z Hatsune Miku. Może przez jej srebrny strój. W każdym razie, ciesze się, że dostała srebrne włosy - mała odmiana i na plus, wyróżnia się ;)

Podobają wam się te figurki? Co sądzicie o Monster High Minis?

6 komentarzy:

 1. Te minis coraz bardziej mi się podobają. Ich oczy przypominają mi stare LPS.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wrażenie że Ari naprawdę jest nową Spectrą T-T

  OdpowiedzUsuń
 3. Wracając do reebotu- aż mi się chce płakać na ich widok... Tyle wspomnień z MH... Tyle super charakterów, z którymi hmmm łączyła mnie jakaś więź. To wszystko przepadło. ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ktoś w ogóle zauważył Deuce' a? Wygląda on prześliczne!I szczerze jeśli "młodym" spodoba się nowe MH, to na pewno posuną się dalej i przerobią (albo usuną) resztę uporem. W każdym razie już zaczynam się bać, jak to się skończy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej! Ale te Minis'y są śliczne! Moje faworytki to Toralei i Clawdeen, a serie, które najbardziej przypadły mi do gustu to Original Ghouls, Getting Ghostly, Rag Doll Ghouls oraz Candy Ghouls.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)