piątek, 16 września 2016

Nowy odcinek Meet the Ghouls i kolejny klip z filmu

Kanał Monster High wstawił ostatnio dwa kolejne filmiki - jednym jest nowy odcinek z serii "Meet the Ghouls", a drugi kolejnym klipem z najnowszego filmu.


"The ghoul from the land down under reveals the dream that keeps her excited about going to Monster High!"

Na temat animacji wypowiadaliśmy się już nie raz i nie dwa i moje zdanie na ten temat ciągle się nie zmienia. Model Lagoony też nie jest niesamowity, tak samo jak u innych dziewczyn Lagoona ma coś nie tak z twarzą. Jeżeli chodzi o fabułę odcinka również nie była porywająca, upiorka opowiada trochę o tym, jak było kiedy mieszkała na rafie koralowej i jak jest teraz kiedy przeprowadziła się do Monster High. Ogólnie odcinek nie za bardzo mi się podobał.


Frankie, córka Frankensteina, przedstawia się Draculi, dołączając do Draculaury w całkiem nowej przygodzie w „Witamy w Monster High”.

Za 6 dni polska premiera filmu, więc twórcy ciągle obdarowują nas kolejnymi fragmentami filmu. Tym razem klip opowiada o tym jak to Frankie i Draculaura próbują przekonać Draculę, żeby Frankie mogła u nich zamieszkać. I tutaj pojawia się pytanie... Dlaczego Frankie ma mieszkać u Draculaury? Przecież ona też ma rodziców, którzy razem z nią się ukrywali. Mam nadzieję, że będzie mieszkała tam tymczasowo, a później zrobią jakieś miasteczko, w którym będą mieszkały potwory, bo co jak co, ale ta szkoła nie jest taka duża, żeby stać się dla wszystkich jej uczniów internatem. Co do samej animacji, to osobiście ją uwielbiam, mimo to, cała sytuacja wyglądała mi bardziej jakby dwie koleżanki prosiły tatę jednej z nich, żeby mogła zostać na nocowanie, a nie jakby miała u nich zamieszkać.
Jednakże klip mi się podobał i nie mogę się doczekać czwartku, aż w końcu będę mógł obejrzeć cały film.

A Wy co myślicie o tym fragmencie? I o nowym odcinku? Też czekacie na premiere?

3 komentarze:

 1. Jejku, ta animacja z odcinków jest okropna! Nie mogr na nią patrzeć, wszystko jest takie sztuczne i kanciaste .-.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy gdzieś na internecie można obejrzeć WtMH po angielsku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będzie taka możliwość, to was poinformujemy, bo niestety na razie nie wiadomo raczej o żadnych linkach ;-;

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)