wtorek, 27 września 2016

Ubieranka Clawdeen How do you Boo + nowe BIO'sy na polskiej stronie MH

Ostatnio na StarSue pojawiła się nowa ubieranka Monster High: How do you Boo? Tym razem, bohaterką była Clawdeen. W grę możecie zagrać pod TYM linkiem.
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy po otwarciu ubieranki, to skóra wilkołaczycy. Wydaje mi się być o wiele za ciemna i strasznie kontrastuje z jej ostrym makijażem. Nie mogę też przeżyć futra na nogach i rękach - wygląda przez nie dziwnie. Pomimo tego, gra przypadła mi do gustu, ponieważ stroje są naprawdę ładne. To samo tyczy się fryzur, chociaż dziwi mnie ta kitka na górze po prawej, która najwyraźniej postanowiła olać grawitację... w tle słyszymy piosenkę 'Are we awake' w wykonaniu Tal.


Dodatkowo, na Polskiej stronie Monster High zaszły pewne zmiany. Mianowicie, dodano zakładkę 'MINIS', nowe arty straszyciółek - do których, niestety, Ghoulia przestała się zaliczać - oraz BIO Ari, Moanicy. Co ciekawe, u obydwu rubryczka "Moja BOO-unikalna cecha" jest nieprzetłumaczona. Dostępne jest też BIO Dayny, jednak ono ma dłuższy "staż" - chyba gdzieś już od wakacji.

Podoba wam się nowa ubieranka od Star Sue? Co sądzicie o polskich BIO nowych uczennic?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)