piątek, 16 września 2016

Frankie Stein Fashion Show of the Beast Back-to-School Looks + ubieranka Frankie

Pamiętacie filmik z Draculaurą, gdzie pokazywano jej nowe kreacje (link)? Otóż teraz pojawiło się podobne wideo. Tym razem swoje stroje prezentuje nam Frankie. Klip, o którym mowa, możecie obejrzeć poniżej:
W jednym z ostatnich wpisów wyrażałam swoje zdanie na temat poreebotowych ubranek. Większość z nich jest w porządku. Najbardziej upodobałam sobie kreację panny Stein z Fashion Pack'u, ponieważ ta kraciasta spódnica na szelkach wygląda świetnie :3

Pozostając przy tej postaci, chciałabym dodać, że niedawno pojawiła się jej ubieranka. Wcześniej mieliśmy do czynienia z Draculaurą First Day of School, natomiast teraz możemy zagrać w grę Frankie z tej samej serii. Znajdziecie ją tutaj - link. Poniżej znajdziecie screeny z niej:

Ubieranka sama w sobie jest całkiem niezła, chociaż uważam, że dano Frankie odrobinę kiepskie fryzury. Upiorka nadrabia fajnymi strojami i oczywiście zmianą oczu tak, aby nadal były dwu-kolorowe ;) W tle słyszymy ''Better Together'', piosenkę z Welcome to Monster High.

Podoba się wam filmik ze strojami Frankie? Co sądzicie o ubierance?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)