piątek, 9 września 2016

10-minutowa premiera „Witamy w Monster High”

Po bardzo niedługim czasie, dokładniej mówiąc w odstępie mniej więcej 7 godzin, na kanał dodano kolejny urywek z filmu Welcome to Monster High


Nie przegap tej ekskluzywnej 10-minutowej premiery filmu „Witamy w Monster High”! „Witamy w Monster High” - od tego się zaczęło: Draculaura i jej najlepsze straszyciółki przemierzają świat, ratując potworki żyjące w ukryciu i tworzą szkołę dla potworków. Obejrzyj film „Witamy w Monster High”, dowiedz się, jakie były początki tej kultowej szkoły i odkryj miejsce, gdzie każdy jest mile widziany i może się czuć się jak u siebie!

Tym razem możemy zobaczyć nieco dłuższy filmik, ponieważ ma on aż 10 minut. Niestety nie jest on puszczony ciągiem a jedynie sklejony z kilku fragmentów. Całość skupia się przede wszystkim na myśli o stworzeniu Straszyceum oraz poszukiwaniu uczniów. 
Wcześniej pokazywałam już podobny filmik w języku angielski. Większość scen jest już nam znanych, ale pojawiają się również nowe, które jeszcze nie były publikowane, jak chociażby poszukiwanie grobowca Cleo czy fotorelacja z poszukiwań innych upiorów. Jedną z moich ulubionych jest składanie szkieletu. 
Z początku dowiadujemy się również o Ari, która występuje pod pseudonimem Tash (Tasz?) a nasze upiorki biorą ją za normalsa. Nadal żywię nadzieję, że duszka odegra ważniejszą rolę w filmie i nie będzie jedynie śpiewała na jego końcu. Skoro jest ulubioną wokalistką wampirki, ciekawie by było gdyby się spotkały.


Podobają wam się fragmenty?  Jak oceniacie pomysł z Ari jako ludzką wokalistką?

1 komentarz:

  1. Całkiem niezła historia, ale monsterki są trochę za słodkie...

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)