wtorek, 6 września 2016

Kolejne zdjęcia promocyjne Fashion Packów + urywek WtMH

Nowe, dodatkowe stroje dla lalek powróciły i mogliśmy je oglądać m.in. w tym wpisie, gdzie zaprezentowałam wam ich zdjęcia promocyjne. Okazało się jednak, że zrobiono ich więcej. Resztę możecie zobaczyć poniżej:

 
 
Uważam, że poprzednie zdjęcia promocyjne były o wiele lepsze. Na nowszych fotografiach jest taki... dziwny cień. Plusem są natomiast obrazki z pudełkami. Co prawda, widzieliśmy je już na zdjęciach ze sklepów, jednak niekoniecznie wszystkie. Chodzi mi tu głównie o ostatnie opakowanie (obrazek na samym dole). Cztery pierwsze zestawy były przyzwoicie zapakowane, jednak ostatnie pudełko już niekoniecznie. Mogłabym nawet powiedzieć, że dodatkowe akcesoria wciśnięto bardzo niechlujnie...
Małym bonusem we wpisie jest filmik, do którego znajdziecie >tutaj<. Wyjście Welcome to Monster High na dvd jest już tylko kwestią czasu, więc twórcy uznali, że mogą wypuścić kolejny fragment. Jest on dość krótki i opowiada o tym, że Draculaura i Frankie doszły do dość oczywistego wniosku - szkoła nie może istnieć bez uczniów. Wydaje mi się, że jest to jakiś konkurs, gdyż pomysły na ''nowych'' trzeba oznaczać hasztagiem.
Ewentualnie twórcy potrzebują jedynie inspiracji dla nowych postaci...

Czy nowe zdjęcia promocyjne przypadły wam do gustu? Co sądzicie o krótkim filmiku WtMH?

1 komentarz:

  1. Jeśli zestawy będą w cenie, która nie przekracza ich wartości, to pokuszę się na ten Frankie i ten z akcesoriami.
    To smutne, że te opakowania wyglądają teraz jak od podrób...
    A same zdjęcia promo są faktycznie dziwne nieco.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)