czwartek, 1 września 2016

"Draculaura marzy o przyjaciołach" oraz "Monster High Limb-itless Talent"

Monster High opublikował kolejne filmiki na swojej stronie na YT. Oczywiście wśród nich nie mogło zabraknąć fragmentu nadchodzącego filmu. Drugim z nich jest animacja z wykorzystaniem  zestawów Mega Bloks. 

Draculaura marzy o przyjaciołach


Draculaura, córka Draculi, przedstawia się jako urocza, ale samotna wampirka, która poszukuje innych upiorków i marzy, by zdobyć nowe przyjaciółki.

Fragment nie zdradza nam zbyt wiele z samego filmu. Przez początkowe sekundy możemy ujrzeć wspaniałe akrobacje, niczym z filmu Mission: Impossible, nowego zwierzaka Draculaury. Następnie w kadrze pojawia się sama wampirka.
Jeśli się nie mylę, na ścianie wiszą plakaty z Ari, a upiorka słucha jednej z piosenek z filmu - "Feeling So Amazing". 
Tytuł filmu nijak ma się do całości. Kiedy w końcu widzimy bohaterkę, ta mówi o sobie jedynie kilka słów, nie wspominając ani słowem o swoich marzeniach dotyczących przyjaciół. Opis również pokazuje nam zupełnie co innego, gdyż Draculaura nie szuka innych upiorów. Nie ma wzmianki rownież o tym, że dziewczyna jest samotna (i urocza). Jest mowa jedynie o tym, że jest inna. Czyżby pomyłka?


Monster High Limb-itless Talent


Treść animacji jest prosta. Straszyceum wita nowych uczniów. Frankie chcąc się zapisać na konkurs talentów bierze zgłoszenie, jednak nie wie co pokazać. Lala postanawia jej pomóc.
W trakcie oglądania możemy zobaczyć kilka zestawów Mega Bloks. 
Mimo zbyt przesadnego gubienia ręki przez Frankie, całość prezentuje się naprawdę dobrze. Uwielbiam filmiki z wykorzystaniem klockowych straszyciółek. W tle możemy również usłyszeć piosenkę Shooting Stars.
Mam jedynie wątpliwości co do reakcji publiczności. Nie mam pojęcia czy są oni oburzeni czy zaskoczeniu w czasie oglądania występu straszyciółek. Mogli nieco lepiej sprecyzować ich emocje.


Podobają wam się filmiki? Lubicie oglądać animacje z wykorzystaniem Mega Bloks?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)