niedziela, 4 września 2016

Kalendarz 2017

Jedną z nowości zapowiedzianych na rok 2017 jest kalendarz Monster High. Na chwilę obecną postanowiono zdradzić nam wygląd okładki oraz stronę z lutego. Zdjęcia możecie zobaczyć poniżej.


Raczej nikt nie jest zdziwiony, że kalendarz został utrzymany w "nowym" wydaniu Monster High. Na okładce znalazło się rownież miejsce dla Ari, która stała się jedną z tych "ważniejszych" straszyciółek w serialu.
Najbardziej ubolewam nad logiem, które już wcześniej zostało pozbawione gradientu. W tak dużych rozmiarach aż prosi się, aby przyozdobić je dodatkowym kolorem.
Nie myślcie jednak, że to koniec. Mattel niejednokrotnie zapewniał fanów, że takie postaci jak Spectra i Ghoulia nie zostały zapomniane i nadal "żyją". Co więcej, w 2017 roku miała się pojawić niespodzianka właśnie z zombiaczką.
Do czego zmierzam? W kalendarzu będziemy mogli zobaczyć między innymi takie postaci jak Frankie, Lala, Clawdeen, Lagoona, Cleo, Deuce oraz Ghoulia. Właśnie tak, według opisu, umieszczonego na stronie internetowej, gdzie można znaleźć kalendarz, pojawi się strona (lub strony) poświęcona pannie Yelps, która zapewne otrzyma nowy lub nieco zmieniony wygląd.


Podoba wam się kalendarz? Co myślicie o pojawieniu się Ghoulii w kalendarzu? Chcecie ją zobaczyć w nowym wydaniu?

3 komentarze:

 1. Reeboot mokej ulubionej postaci? Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepszy reboot, niż gdyby jej nie było :P

   Usuń
 2. Mi się kalendarz bardzo podoba i muszę go sobie kupić :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)