niedziela, 19 czerwca 2016

Lato z MH

Na oficjalnym kanale Monster High na stronie YouTube pojawiła się zapowiedź nowej serii. Niestety, nie ma to nic wspólnego z nowymi odcinkami, a jedynie kilkuminutowymi filmikami, które mają umilić fanom straszyciółek wakacje. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź oraz pierwsze video, w którym "wystąpiła" Draculaura.

Summer Series with the Monster High Ghouls Teaser

Draculaura Picks her Summer Wardrobe

Podoba mi się to, że do zrealizowania projektu zostały wykorzystane lalki. Po wstawieniu video z Fierce Rockers Mattel zrehabilitował się, dzięki czemu możemy zobaczyć dobrze wykonaną animację poklatkową. Ruchy dziewcząt są płynne i naturalne. Każda z lalek dodatkowo rusza ustami oraz mruga. Jedynym błędem jest poruszający się nos. W szczególności można zobaczyć to u Lagoony oraz Frankie. 
W drugim filmiku, który został całkowicie poświęcony Lali oraz jej garderobie, ujrzymy między innymi akcesoria oraz sukienki z Fashion Pank'ów, czy kreacje córki Draculi z serii Welcome to MH.
Jako następną zobaczymy Clawdeen.

Podobają wam się filmy? Czekacie na inne animacje poklatkowe z letniej serii?

3 komentarze:

  1. Sposób zrobienia filmiku fajny, ale ogólnie mi się nie podoba. Mogli by zrobić jakieś króciutkie stopmotiony z fabułą.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sama animacja poklatkową jest zrobiona pięknie, ale nie mogę patrzeć na te ich ruchy ust - są okropne xd

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)