sobota, 30 maja 2015

Zapakowana szkoła + ubieranka

Dzisiaj post łączony, w którym chciałabym wam zaprezentować zapakowany zestaw Deadluxe High School oraz ubierankę Luny, która pojawiła się wczoraj na Starsue.net. Zacznijmy od tego pierwszego. Otóż pojawiły się dwa zdjęcia, które przedstawiają pudełko tego playset'a z przodu i z tyłu:


No cóż, nie wiem właściwie, co tu ocenić. Pudełko, jak pudełko. Na opakowaniu widnieją zdjęcia promocyjne zestawu. Wszystko jest raczej jasno wytłumaczone i pokazane. Całokształt ładnie się prezentuje i nie mam uwag.

Przejdźmy do drugiej części wpisu, czyli ubieranki Luny. Jeśli chcielibyście w nią zagrać, wejdźcie w ten link. Poniżej znajdziecie screeny z tej gry:
Jestem bardzo zadowolona z tego, że wrócił dawny wygląd ''szafy''. O wiele lepiej wszystko się teraz prezentuje. Cóż, o muzyce nie mogę się wypowiedzieć, bo od razu ją wyłączyłam na rzecz czegoś innego z mojej playlisty :P Podoba mi się ciepłe tło, które pasuje do upiorki. W szafie Luny znajdziemy parę ładnych ciuszków, szczególnie sukienki mi się spodobały. Ogólnie moje zdanie o tej grze jest pozytywne. Postarali się.

Co sądzicie o tym playset'cie? Podoba wam się jego opakowanie?
Lubicie Lunę? Czy ubieranka przypadła wam do gustu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)