czwartek, 21 maja 2015

San Diego Comic-Con exclusives

Pamiętacie jeszcze Whisp oraz części od jej lalki? Okazuje się, że będzie ona ekskluzywną lalką na SDCC2015! Jednak to nie wszystko, upiorka zjawi się tam w towarzystwie pewnego wampira, a mianowicie Kieran'a Valentine'a:


Introducing San Diego Comic-Con exclusives, Kieran Valentine and Dhinni “Whisp” Grant! These notorious villains are looking for a second chance to make things right!
Jak widzicie - wreszcie zabrano się za lalki czarnych charakterów! Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona obecnością Walentego. Nie spodziewałam się go :3 Obie lalki prezentują się zabójczo!
Wielka szkoda, że będą one ekskluzywne, bo upiór naprawdę mi się spodobał. Whisp również nie wypada źle, ale z uwagi na to, że jest tak strasznie podobna do Gigi, raczej i tak bym jej nie kupiła. Zastanawia mnie też to, czy będą do zdobycia oddzielnie. W końcu, nawet się nie znają.

Podobają wam się te lalki? Co sądzicie o Whisp? Czy Walenty trafił w wasz gust?

3 komentarze:

  1. Ogromnie się cieszę, że Whisp wreszcie doczekała się lalki, tylko szkoda, że będzie to SDCC Exclusive, bo trudniej będzie ją zdobyć. Walenty zupełnie mnie nie interesuje, ale Whisp chętnie dołączyłabym do swojej kolekcji ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pojawiło się oficjalne bio Gooliope na stronie mh

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)