piątek, 8 maja 2015

Nowe BIO'sy!

Jak dobrze wiecie, w filmie ''Boo York, Boo York!'' zaszczycą nas nowe upiorki. Z racji tego, że już dawno je znamy, twórcy Monster High uznali, że czas najwyższy dodać ich opisy, abyśmy lepiej się z nimi ''poznali''. Tak więc, zacznijmy omawianie od córki Mothry:
Z opisu dowiadujemy się m.in. tego, że Luna jest rządna sławy, ale chce ją zdobyć uczciwie i nie zazdrości sukcesów straszyciółkom. Moim zdaniem postać ma całkiem ciekawy charakter. Na razie nie chciałabym ją oceniać. Wolałabym zobaczyć jej zachowanie w filmie. Jej BIO jest ładne, przejrzyste i dopasowane.

W opisie Elle urzekło mnie tło i dobrany nagłówek. Wszystko prezentuje się świetnie! W jej przypadku, możemy się dowiedzieć, że lubi majsterkować oraz kocha muzykę. Chce stworzyć własnego zwierzaka z przyszłości. Cóż, sama lalka oraz art podoba mi się. W sumie, na wiele nie liczyłam ze strony jej charakteru, więc nie czuję się rozczarowana. 

U Astranovy wszystko również przypadło mi do gustu. Tło oraz nagłówek są bardzo ładne. Podoba mi się motyw gwiazdozbiorów. W skrócie - nowa postać ma drobne problemy z porozumiewaniem się, ale bardzo lubi śpiewać. 

U córki Króla Szczurów nie podoba mi się tło. Strasznie ''bije w oczy'' i do niczego nie pasuje.
U niej natomiast możemy dowiedzieć się, że ma uczulenie na laktozę! Przyznam się, że zaskoczyło mnie to trochę. Nie spodziewałam się, całkiem ciekawa informacja ;)

W BIO, jeśli kliknie się na napis ''Character'' wyświetlą się także pełne arty upiorek:
Character Character
Character Character
Można zobaczyć, że upiorki są na nich odrobinę inaczej ubrane. Przyznam się, że zdecydowanie bardziej wolę Mouscedes w krótkiej spódniczce. Tutaj jest naprawdę urocza. Sądzę też, że Luna również lepiej się prezentuje z sukienką w motyw miasta. Na głowie ma także ciekawe okulary. Elle wygląda całkiem dobrze, ale jednak wolę jej pierwotną wersję, głównie ze względu na genialny pasek, co nie zmienia faktu, że jej artowe buty bardzo mi się spodobały. Astranova jest raczej taka sama, więc o niej nie będę się wypowiadać.

Podobają wam się te upiorki? Która najbardziej? Co sądzicie o ich opisach i artach?


5 komentarzy:

 1. W BIO są także ich lalki, zbliżenia ;) Warto o tym napisać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BIO ogólnie o tym właśnie mówi, więc to ominęłam XD Wszystkie opisy postaci to zawierają xD

   Usuń
 2. Aleksa, napiszesz mi jak się czyta imiona i nazwizka nwych postaci????????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie, 100% pewności będziemy mieli dopiero, jak usłyszymy wersję angielską filmu (choć czasem i polska zaskakuje...), ale na tą chwilę ja czytałam je tak: Eli Idii, Astranowa, Mauscedes King i Luna Mofews (ćma, moth, czyta się mof, więc.. tak jakoś wywnioskowałam XD).

   Usuń
 3. Bardzo podobają mi się opisy nowych upiorek i arty. Teraz pozostaje już tylko czaić się na lalki! Mam nadzieję, że Mattel nie każe nam zbyt długo na nie czekać w Europie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)