niedziela, 31 maja 2015

Okładka FdC oraz zapakowana Twyla! + brakujące zdjęcia Rochelle

Ten wpis będzie się kręcił wokół serii FdC. Chciałabym wam pokazać w tym poście cyrkową gazetkę, zapakowaną Twylę z tej serii oraz brakujące zdjęcia promocyjne Rochelle z jej zestawem. Zacznijmy może od wspomnianej w temacie wpisu okładki:
boogeymansion:

The new issue of MHM! Yes that’s Twyla up there!
Niby nic nadzwyczajnego, bo większość artów z tej serii już widzieliśmy, ale spójrzcie - w lewym, górnym rogu mamy także twarz Twyli! Jak na razie pokazała trochę za mało, bym to mogła oceniać, jednak na pierwszy rzut oka wygląda bardzo fajnie. Właściwie, wszystkie arty zostały zrobione ''starym stylem'' i zmieniono m.in. cienie, ale u panny Stein to najbardziej rzuca się w oczy, gdyby porównać jej pudełkową wersję z tą.

Kolejną nowinką jest zapakowana Twyla. Była ona pokazana na jakiejś wystawie razem z innymi monsterkami oraz lalkami z filmu ''Kraina Lodu''. Niestety, zdjęcie jest fatalnej jakości...:
Wielka szkoda, że nie zrobili zdjęcia samej Twyli. Może wtedy dostrzeglibyśmy coś więcej. W każdym razie, czekam na jej lepsze zdjęcie, chociaż na razie prezentuje się zabójczo *o* Co ciekawe, jej pudełko różni się od innych z serii cyrkowej. Głównie chodzi mi tu o odmienną kolorystykę.

Ostatnim ''punktem wycieczki'' będzie Rochelle z zestawu FdC. Pojawiły się jej zdjęcia promocyjne, których wcześniej nie było, dlatego też dopiero teraz możecie je zobaczyć poniżej:

 
 
Wiele razy już wygłaszałam swoją opinię na temat tej lalki i zestawu. Szkoda, że mam już Rochelle w serii Basic, a ta jest sprzedawana razem z mebelkami, bo jest przepiękna i bardzo chciałabym ją mieć :3

Czekacie na lepsze zdjęcia zapakowanej Twyli? Co sądzicie o okładce FdC? Podoba wam się cyrkowa Rochelle?

6 komentarzy:

 1. Na tym zdjęciu pudełka Twyli jest chyba Clawdeen obok.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem bardzo tej nowej Twyli! Rochelle z serii FdC bardzo mi się podoba i prawdopodobnie kupiłabym ją, gdyby nie to, że zupełnie nie interesuje mnie playset. Szkoda, że nie jest sprzedawana osobno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że Twyla nie jest dokładnie widoczna. Rochelle ma śliczne dodatki (w sensie mebelki)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rochelle przypomina trochę Beast z Kuroshitsuji Book Of Circus

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez fryzurę ^_^ Ale... bądź, co bądź, Rochelle ślicznie w loczkach *.*

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)