wtorek, 5 maja 2015

Porównanie lalek Nefery oraz arty

Ostatnio wszystko zaczęło się kręcić wokół Nefery oraz Catty. W poprzednim poście o nich mieliśmy przyjemność się im bliżej przyjrzeć, ale nie pokazano nam wtedy jeszcze artów upiorek. Teraz obie mają już ładne zdjęcie w pudełkach:

Obie upiorki wyglądają naprawdę zabójczo :3 Moje zdanie o nich mogliście już usłyszeć w poprzednim wpisie, więc nie będę się tu powtarzać. Zajmijmy się teraz głównie opakowaniem. Ogólnie wiele nie różnią się od reszty pudełek z tej serii, ale dzięki nimi możemy zobaczyć, że Catty oraz Nefera należą do pod-serii City Schemes, wchodzącej w skład BY,BY:
Zacznijmy od kotołaczki. Jej art podobałby mi się, gdyby miała głowę prosto. Niby jej cała poza wyraża szaleństwo i tak dalej, ale jakoś dziwnie mi patrzeć na Catty z profilu... Do Nefery mam mieszane uczucia. Odstraszają mnie od niej te białe pasemka. Nie widzę ich właściwie u lalki, a przynajmniej na pewno nie są tak mocno zaznaczone jak na arcie.

Kolejnym ''punktem wycieczki'' będzie porównywanie lalek starszej siostry Cleo. Jak pewnie wiecie, to jej druga odsłona w wersji plastikowej. Oto szybkie zestawienie Nefery serii Basic i z BY,BY:
 
 
Najistotniejsza różnica? Oczywiście karnacja. Najwidoczniej słońce w Boo Yorku mumii nie służy, bo jest zdecydowanie bledsza od jej poprzedniej odsłony. Nowa Nefera ma także zgrabniejsze dłonie i większe oczy. Ogólnie, każda z nich mi się bardzo podoba :3

Co sądzicie o artach Catty i Nefery? Wolicie siostrę Cleo w serii Basic czy w BY, BY?

5 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podobają nowe pudełka BYBY. Uważam, że to był świetny pomysł, żeby je stylizować na wieżowce! Co do Nefery, obie lalki bardzo mi się podobają. Jednakże jej pierwszej lalki nie miałam ochoty kupować, a na drugą prawdopodobnie się skuszę. Nefara BYBY ma w sobie coś takiego, że chciałabym mieć ją w swojej kolekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Uwielbiam je! Zauważyliście, że Nefera ma tatuaż ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się dobrze przyjrzeć można zauważyć , że lalka
  Nefery ma białe pasemko ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Nefera schudła , zbladła i ma większe oczy XD zmienia się w Golluma albo była w więzieniu

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)