sobota, 30 maja 2015

Nefera VF

Pamiętacie jeszcze Neferę, specjalną Vinyl Figure na San Diego Comic-Con 2015? Otóż pojawiła się informacja, że będzie ona kosztować $20. Na nasze to w przeliczeniu to coś koło 70 złotych. To jednak nie wszystko, dodano także jej zdjęcie promocyjne:
eahdolls:

Monster High’s San Diego Comic-Con 2015 exclusive: Boo York Boo York™ Nefera de Nile™ Vinyl Figure ($20)! ‪#‎MonsterHigh‬ ‪#‎MH‬

*.*
Przez nadmiar światła, Neferze zrobiły się ''wory pod oczami''. Mimo wszystko, to raczej wina oświetlenia. Cała figurka bardzo mi się podoba. Uwielbiam jej różnokolorowe, połyskujące włosy. Upiorka ma bardzo dobrze zrobiony strój i właściwie nie wiem, co jeszcze mogłabym tu skomentować. Ogólnie postarali się, jestem z niej zadowolona.

Podoba wam się ta Vinyl Figure? Lubicie bardziej Neferę w serii BY,BY! czy Basic?

2 komentarze:

  1. Moim zdaniem Nefera wygląda świetnie. Jej włosy są wspaniałe, tak jak buty i właściwie cały strój. Mattel przygotował dużo interesujących nowości na tegoroczny SDCC i jestem ciekawa, co nowego jeszcze zobaczymy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo się cieszę że zrobili jakąś nową lalkę Nefery i figurkę. Bo to że jest "zła" to nie znaczy że mają nie robić jej lalek. Np.Toralei ile ma lalek

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)