czwartek, 28 maja 2015

Frightfully Tall Ghouls

Twórcy Monster High postanowili ''pójść w wysokość''. Nie tylko Gooliope miała być najwyższą lalką. Kiedyś mogliśmy oglądać także trzy straszyciółki o zaskakującym wzroście. Są już ich zdjęcia promocyjne:

Powyżej mamy Draculaurę. Zobaczcie, jak wygląda w porównaniu ze zwykłą szczotką. Naprawdę duże te lalki! Ogólnie, wampirzyca wygląda bardzo ładnie, jednakże sądziłam, że skoro upiorki będą większe to będzie łatwiej je dopracować. Co się okazało? Draculaura ma niedomalowane serduszko oraz podeszwy. Dodam tez, że egzemplarz w pudełku prezentuje się lepiej, głównie przez ułożoną grzywkę.


U Clawdeen mamy tą samą sytuację. Na dwóch zdjęciach po lewej ma niedomalowane buty, natomiast ta w pudełku ma już zupełnie inaczej zrobioną parę. Dodatkowo, rozpakowana wilkołaczka nie ma pomalowanej w całości obroży.


Frankie zrobili za jasne brwi. Myślę też, że są one odrobinę za wysoko. Przez to wszystko twarz upiorki wygląda jakoś dziwnie. Poza tym, srebrna czaszka jest w połowie krawatu, a powinna być na końcu.

No cóż, wszystkie trzy są niedopracowane i mają jakieś niedociągnięcia, a szkoda. Jestem ciekawa, czy zrobią więcej takich wielkich upiorek.

Podobają wam się te lalki? Co sądzicie o wielkich straszyciółkach?
Chcielibyście mieć taką dużą upiorkę?

4 komentarze:

  1. Zawiodłam się na Clawdeen i Frankie :/ Ale bardzo chętnie kupiłbym Draculaurę, jeśli byłaby w korzystnej dla mnie cenie ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli lalki będą w dobrej cenie, z chęcią wzięłabym jedną z nich.

    OdpowiedzUsuń
  3. Koniecznie muszę kupić Clawdeen i Draculaurę. No i Gooliope oczywiście. Liczyłam też na Frankie, ale te brwi wszystko psują. Jeszcze się zobaczy, bo może w rzeczywistości jest lepiej niż na zdjęciach. Mam nadzieję, że powstaną też inne takie wysokie Monsterki, a może i jakieś Fashion Packi...?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)