czwartek, 14 maja 2015

Dużo zdjęć promocyjnych (1) - FdC i GF

Od razu zaznaczam, że post został podzielony na dwie części, gdyż temat jest dość obszerny. Do internetu napłynęło mianowicie sporo nowych zdjęć promocyjnych. Jest co oglądać, bo dzięki nim możemy bliżej przyjrzeć się wielu lalkom z różnych serii. Zacznijmy może od upiorek z Freak du Chic, a konkretniej od Honey Swamp:
 
 
Postać jest czarująca. Wiele razy wypowiadałam się o niej bardzo pozytywnie. Uwielbiam jej zakręcony makijaż i szalone włosy. Naprawdę bardzo przemyślana, dopracowana upiorka. Do zestawu dołączono jej balonowe zwierzątko oraz ''lalkowe linki''.

Następne fotografie przedstawiają Toralei FdC:
 
 
  
Lalka całkowicie mnie oczarowała. Moim zdaniem kotołaczka to najlepsza cyrkówka z całej serii. Ubóstwiam jej kolorowy makijaż, ciekawy strój oraz piękne, długie, kręcone włosy. Wszystko jest dopracowane w takim stopniu, że nie zabrakło jej także ozdoby na głowę i fikuśnej parasolki, dopełniające całość.

Kolejne zdjęcia należą natomiast do Jinafire z tej samej serii, co poprzedniczki:
 


U upiorki odstrasza mnie ta dziurka po wyjmowanych płomieniach. Moim zdaniem można było się obejść bez tego, bo lalka dużo na tym straciła.  Podoba mi się jej strój i fryzura, ale zmieniłabym raczej ułożenie pasemek, tak jak jest na arcie na pudełku.

Ostatnią upiorką z FdC, jaką obejrzycie w tym poście jest gigantka, Gooliope:
Ehh... nadal mam dziwne uczucie, że to jest Gigi. Upiorki są łudząco podobne, głównie przez kolor włosów i skórę. Mimo wszystko, mogę powiedzieć, że Gooliope mi się podoba. Ma śliczną sukienkę, buty oraz dodatki. Atutem jest także jej oryginalny wzrost, pierwsza wielka lalka Monster High.

Następne zdjęcia przedstawiają już inną serię, mianowicie Ghoul Fair. Pierwsze obrazki przedstawiają Howleen:
 
Howleen jest urocza. Jej kręcone włoski oraz wzorzysta sukienka bardzo mi się podobają. Dobrano także pasujące buty i makijaż. Co prawda, jej make-up przypomina mi strasznie ten Basic'owy, jednak ładnie się prezentuje, więc nie będę się czepiać. Aby ''nie było nudno'', upiorce dodano żółty balonik. Moim zdaniem przydałyby się wilkołaczce jakieś bransolety, bo trochę mi pusto...

Na kolejnych fotografiach możemy zobaczyć Elissabat GF:


Upiorka również jest bardzo ładna. Ma całkiem ciekawą fryzurę i ładną sukienkę. Jednakże, tak jak w przypadku młodszej siostry Clawdeen - trochę mi u niej pusto. Mam poczucie, że czegoś brakuje. Może dałabym jej jakieś podkolanówki albo bransolety.

Następne zdjęcia prezentują Rossa Palonego:

Cieszę się, że to już druga lalka Rossa. Cóż, chłopak wygląda przeciętnie. Zwykła bluzka na krótki rękaw, spodenki i kolorowe buty. Prezentuje się całkiem porządnie, nie mogę narzekać.

Kolejne zdjęcia należą do Scarah, córki Banshee

Ogólnie nie lubię postaci wyciąganych z tła. Scarah jako lalka jest niezła. Podoba mi się jej fryzura oraz sukienka. Jednakże buty są takie jakieś ciężkie i przytłaczają całą stylizację. Nawiasem mówiąc, nie uważacie, że tej upiorce dostała się najgorsza robota do wykonania? :P

Podobają wam się te lalki? Która najbardziej? Czy cyrkowa seria trafiła w wasz gust? 
Co sądzicie o potworach na festynie?

1 komentarz:

  1. Zajebiste lalki <3 <3 <3 !!! Mattel postarałeś się!!! Chciałabym aby każda z nich u mnie zagościła <3
    Aleksa ucieszyłąbyś się gdybyś dostałe wysztkie lalki z tych serii, i Ghoul Fair ze Scarah?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)