czwartek, 7 maja 2015

Honey Swamp Gore-geous Accessories

Dawno temu, konkretniej w tym poście, mogliśmy oglądać nowe lalki Robeccy oraz Honey. Początkowo miała to być druga odsłona serii I ♥ Accessories, jednak z biegiem czasu okazało się, że będzie to zupełnie coś innego, a mianowicie Gore-geous Accessories. Moim zdaniem, i tak to w sumie wielkiej różnicy nie robi, ale dobrze... Przejdźmy do głównego tematu wpisu, czyli zdjęć panny Swamp w pudełku!:
 
 
 
Moja opinia o niej wiele się nie zmieniła. Nadal zachwycam się jej delikatnym makijażem, jednak odnoszę wrażenie, że sukienka prezentuje się nieco gorzej. Bardzo chciałabym, aby dorzucono jej jakiś fioletowy lub żółty paseczek... Obie torebki, jak i fryzura są całkiem nieźle. Ogólnie lalkę oceniam jako udaną, ale czuję pewien niedosyt względem niej.

Podoba się wam ta lalka? Co o niej sądzicie? Chcielibyście ją mieć?

2 komentarze:

  1. Napisze jedno: HONEY MUSISZ BYĆ MOJA *_* <3 !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jedyne co mi się podoba, to torebka z pyszczkiem krokodyla. No ale dla jednej torebki nie zamierzam kupować całej lalki ;) Generalnie nie przepadam z liniami ekonomicznymi, bo w większości przypadków mam wrażenie, że lalka jest mniej lub bardziej niedopracowana. Uważam, że lalki Honey w wersji basic i Freak du Chic są o wiele ciekawsze :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)