wtorek, 26 maja 2015

Niemiecka okładka

W jednym z wcześniejszych postów przedstawiałam wam okładkę pierwszej książki z nowej serii Monster High. Okazuje się, że istnieje także inna jej wersja, która będzie wydana w Niemczech: 
 darth-alinart:Monster High Diaries: Draculaura and the New Stepmomster

Draculaura brings her ghoulfriends on a special trip to Transylvania for her dad’s wedding! Dracula is getting a new wife-and Draculaura is getting a new stepmomster! Read all about her fangtastic adventure in this brand-new original Monster High chapter book series!

On Sale Date: 08/04/2015

German preliminary cover. Source.
Po lewej jak widzicie jest ta, którą widzimy po raz pierwszy, natomiast po prawej stronie - stara wersja. Szczerze mówiąc, wolę tą angielskojęzyczną. Draculaura na niemieckiej okładce jest aż nazbyt pogodna. Do tego, Cleo i Frankie są tu w strojach z Ghouls Rule, natomiast wampirzyca z Dawn of the Dance. Myślę, że lepiej zrobiono je na prawej okładce i żadna upiorka nie wygląda dzięki temu ''jak z innej bajki'', bo każda jest z inne serii. Ogólnie mówiąc, może i bym przekonała się do nowej wersji, gdyby nie panująca tam wesołość...

Podoba wam się niemiecka okładka? Wolicie nową czy starą wersję?


4 komentarze:

 1. Ta niemiecka jest taka dziwna... :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Amerykańska wersja jest zdecydowanie lepsza! Ciekawe, czy niemiecka okładka jest ogólną, europejską wersją, czy jednak okładki będą się różnić i np. w Polsce będzie coś jeszcze innego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nostalgia to ważna rzecz -
  bez niej potworzyce tylko straszą...

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)