czwartek, 18 września 2014

Więcej lalek Basic

Jak pewnie wiecie, Ghoulia,Lagoona,Cleo,Draculaura,Clawdeen i Frankie wylądowały razem w wielkim 6-pack'u, reedycji serii Basic. Pozwoli to na pewno uzupełnić luki w kolekcjach fanów.
Jak na razie, w sieci mogliśmy zobaczyć wznowioną Cleo, która miała być do kupienia również oddzielnie.
Jednak na szczęście nie tylko ona. Pojawiło się więcej małych opakowań re-edytowanych lalek!:
 
Arty wszystkich upiorek są naprawdę boskie! Najbardziej spodobała mi się Cleo i Draculaura. 
Niestety, uważam, że wznowienie Frankie, Lali i Clawdeen było błędem. Są one jeszcze dostępne w wielkiej wersji pudełkowej. Jednak tutaj widać pewne zmiany. Jeśli chodzi o pannę Stein, wolałabym kupić tą. 
Ta, którą znajdziemy dziś w sklepach, ma powiększone oczy, Frankie ze zdjęcia ma je już takie jak miała.
Draculaurę kupiłabym tak jak pierwszą upiorkę. Również widzę różnice w oczach. Z Cleo jest trochę dziwnie. Tamta pierwsza była w bandażach z serii I ♥ Fashion, ta ma takie jak w Basic. 
Do tego brak jej pasemek oraz korony. Pierwszą stratę przeżyłabym, bo nawet u mojej Cleo mnie trochę irytują, bo od używania powoli złoto zamienia się w biel. Jednak korona to ,,atrybut'' upiorki i ten brak jest dość bolesny. Clawdeen kupiłabym bez wahania w większej wersji. Ta ma zbyt bardzo polokowane włosy, tragicznie odmalowane buty oraz brak jej kolanówek. Szkoda, że w małym pudełku nie zjawiła się na tym zdjęciu Lagoona i Ghoulia, ta pierwsza byłaby ciekawa...

Podoba wam się pomysł reedycji re-edytowanych lalek? 
Które byście kupili, te w większym opakowaniu czy te ze zdjęcia?


2 komentarze:

  1. Rzeczywiście, arty są cudowne *0*

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja sb raczej sześciopak daruję,a kupię Deenie i Cleo,czyli te,na których mi najbardziej zależało ^^ No,może prócz Blue i Ghoulii ... ;__;

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)