sobota, 20 września 2014

Gotowi na przejażdżkę?

Wyobraźcie sobie sytuację: posiadacie motor bądź motorower*. Wiadomo, musicie mieć kask. A co, jeśli zwykłe, szare i ponure okrycia głowy nie przypadną Wam do gustu?
Oczywiście, marketingowcy MH znają już odpowiedź na to pytanie! Oto przed Wami, jedyne w swoim rodzaju, upiorne kaski, prosto od producentów MH!


Okrycia głowy trudno nie zauważyć: małe loga MH oraz połączenie różu i błękitu z bielą i czernią dają wystarczający powód, aby nie przejść/przejechać obok kogoś, kto ma "to" na głowie, obojętnie. Osobiście bardziej preferowałabym trochę większe loga, aby cała "kompozycja" motywu była bardziej ustabilizowana.


Tutaj widzimy kask o bardziej stonowanym pod względem ilości elementów kask. Uważam, że gdyby biel zamienić na czerń, a czerń na biel, całość prezentowałaby się znacznie lepiej.


Powyższe okrycie głowy ma na sobie równoległe pasy o różnych kształtach, które zakrywa, dobrze nam znana, "topniejąca" czaszka Monster High.


Ten kast jest jednym z moich dwóch ulubionych: podoba mi się to, że jest tutaj obecne odpowiednie zróżnicowanie kolorystyczne oraz same szkice postaci, które są po prostu cudowne.No, no, gdyby miała być szczera, jakbym była w posiadaniu motoru/motoroweru, prawdopodobnie zakupiłabym sobie to okrycie. Mimo, iż przeważa biel oraz występuje róż, kask bardzo mi się podoba.

Które okrycie jest według Was najlepsze? Posiadacie motor/motorower?

* - wybaczcie, nie znam się, nie wiem, czy te kaski są do motoroweru czy motoru, jednak jestem pewna, że do roweru to to na pewno nie jest xD


3 komentarze:

  1. Nie wiem czy to przejdzie no bo w końcu który bodajże osiemnastolatek kupiłby taki kask? według nich to obciach... :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne *0* szkoda, że nie na rower
    ( ^ω^ )

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)