niedziela, 26 czerwca 2016

Zdjęcia promocyjne - Gooliope Jellington Shriek Wrecked

Pamiętacie jeszcze Gooliope z serii Shriek Wrecked, która była pokazywana m.in. tutaj? Otóż zdjęcie promocyjne, jakie zostało tam wstawione należało do jej starej wersji. Okazuje się, że do sprzedaży trafi jej inna odsłona, której fotografie znajdziecie poniżej razem z porównaniem obecnej upiorki z jej prototypem (?). Ogólnie nie mam pewności, czy czasami nie wypuszczą dwóch wersji tej uczennicy, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, że był to jedynie zamysł na nią i zapudełkowana zostanie wersja po lewej.

Jestem strasznie zawiedziona, że dali jej tak jaskrawy odcień niebieskiego. W starej wersji, fryzura o wiele bardziej mi się podobała. Postaci dodano także torebkę, zmieniono makijaż oraz nakrycie głowy. 
 
Jeśli chodzi o torebkę - jestem zdania, że dobrze zrobiono, dodając ją. Stylizacja prezentuje się lepiej i to właśnie dzięki niej. Nie czuć tego niedosytu. Co do ''kapelusika' mam mieszane uczucia - i w nowej, i w starej wygląda dobrze. Pochwalam za to zmianę make-up'u! Wreszcie Gooliope zyskała świeższą twarzyczkę i nie wygląda tak samo, jak podstawowej wersji.
Podsumowując - większość zmian jakie zaszły, wyszły upiorce na dobre. Niestety, nadal ubolewam nad jej kolorem włosów, bo zwyczajnie nie pasuje on Gooliope i prezentuje się w nim źle.

Podoba wam się nowa wersja tej lalki? A może woleliście poprzednią Gooliope?

13 komentarzy:

 1. Ta torebka to chyba przemalowana torebka Vandali
  Æ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wysilili się z nią, bo faktycznie identyko, prócz koloru i oczywiście rozmiaru.

   Usuń
  2. Jak to? Rozmiar identyczny :')

   Usuń
  3. No w sumie... przymała ta torebka... Serio Vandala miała taką dużą? Nie mam jej lalki to mi ciężko stwierdzić. Tak trochę dziwnie. Gooliope powinna zdecydowanie mieć większą.

   Usuń
 2. Też wolałem tamten kolor włosów co nie zmienia faktu, że Gooliope i tak mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolorowe pasemka są śliczne, ale nie mogę przekonać się do tego niebieskiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. hmm czyżby wszystkie nowe lalki będą miec takie śmieszne stawy? w sęsie takie noci i ręce ?XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. To jest specjalna artykulacja dla tej lalki.

   Usuń
  2. Niezupełnie. Taką artykulację posiadają wszystkie duże lalki. Lala, Deen i inne lalki z serii Frightfully Tall Ghouls również mają taką artykulację.

   Usuń
  3. Podwójne stawy kolanowe i łokciowe dają lepszą pozowalność. Dodać do tego jakiś dobry statyw i można wykrzesać naprawdę niezłe dynamiczne pozy

   Usuń
 5. A dlaczego ta stara jest mniejsza?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu to było największe zdjęcie, jakie znalazłam. Inne były jeszcze mniejsze.

   Usuń
 6. Wzór makijażu jest taki sam tylko kolor jest inny.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)