środa, 15 czerwca 2016

Dużo nowych artów + Lagoona First Day of School

Czas oderwać się chociaż na chwilę od zabawek i powrócić do artów. Niedawno została wydany anglojęzyczny magazyn Monster High, w którym znajdziemy nowsze i starsze rysunki straszyciółek. Dodatkowo pokażę wam kilka grafik z opakowań, w tym Cleo z pupilkiem, której nie widzieliśmy wcześniej.

Na początku zacznijmy od grafik ukazanych na opakowaniach. Poniżej możecie zobaczyć zapakowaną Frankie Boltin' Bicycle, Draculaurę Ghoul to Bat oraz Cleo Ghoul's Beast Pet.


Panna Stein wyszła naprawdę uroczo. Jak zawsze nie mogę przyczepić się do oprawy graficznej, która za każdym razem prezentuje się lepiej niż sama lalka. Frankie wyszła bardzo delikatnie i wspaniale. Podobają mi się jej rozwiane włosy.Żałuję, że częściowo sparaliżowanej zabawce daleko do tej doskonałości.


Lala właściwie wyszła... średnio. O ile twarzyczka jako tako im wyszła, o tyle cała reszta mi się nie podoba. Mam wrażenie, że biodra zostały osadzone zbyt wysoko i wszystko za sprawą tej kokardy. Sukienka od samego początku mi się nie podobała i nawet rysunek nie zmienił mojego zdania na ten temat. Wampirki ze skrzydłami już nie jest w stanie nic uratować.
Rysunek Cleo potrafi wynagrodzić wcześniej zaprezentowaną córkę Draculi. Mumia wyszła przecudnie. Jej twarzyczka przypomina mi jedną z postaci z Lolirock - Talię, dzięki czemu ukochałam ją jeszcze bardziej.  Kotek wyszedł dosyć przeciętnie i nie podoba mi się jego anatomia. 


Poniżej możecie zobaczyć rysunki, które wykorzystano w magazynie. W towarzystwie straszyciółek pojawiła się także nowa upiorka- Ari.


W gazetce już na stałe zagościł nowy wizerunek uczennic Straszyceum oraz pojawiła się nowa postać. Nie pałam do Ari sympatią ze względu na jej wygląd, nie przypadła mi do gustu. Dodatkowo mam wrażenie, że jest ona zastępstwem za Spectrę, o której od dawna już nie słyszeliśmy. 
Idąc jednak dalej. W całości zaprezentowano wygląd Lagoony, na który cały czas czekałam. Cleo oraz panna Blue to jedyne upiorki, które podobają mi się po zmianach. Obie prezentują się lepiej niż ich pierwotne wersje, a przynajmniej pod względem ubioru. Do nowych, przesłodzonych twarzyczek i  cukierkowych oczu nigdy się nie przekonam.
Jedyną wadą są dolne rzęsy dziewcząt. U każdej z nich są one koloru szarego. Powinny być pokolorowane na czarno, albo całkowicie usunięte. Przy ciemniejszej cerze są praktycznie niewidoczne, zaś przy jaśniejszej nie prezentują się najlepiej.


Teraz przechodząc do ostatniej nowinki. Ktoś zauważył, że wcześniej o niej nie wspomniałam? 
Na instagramie pojawiło się zdjęcie straszyciółek.


Na samym końcu możemy zobaczyć Lagoonę Blue. W nowej kreacji prezentuje się prześlicznie. Z niecierpliwością czekam, aż morska upiorka otrzyma zdjęcia promocyjne.
Jej lalka zamiast siateczkowych rękawków otrzymała siateczkowe getry. 


Podobają wam się rysunki? Który jest waszym ulubionym? Co sądzicie o lalce Lagoony?

5 komentarzy:

 1. Cleo i Lagoona są świetne! Uwielbiam lalki ze spodniami. Arty jak arty są śliczne ale mnie interesują bardziej lalki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak pisałam wcześniej Lagoona podoba mi się najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Clawdeen wygląda dziwnie w tych butach ಠ_ಠ
  Lagoona jest prześliczna, zaś Frankie, Draculaura i Ari mi się nie podobały i zdania nie zmienię.

  OdpowiedzUsuń
 4. A Lagoona przypadkiem nie ma wmoldowanych tych getrów?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)