piątek, 17 czerwca 2016

There’s a Spooky Person Spying on You, czyli kolejny trailer

No cóż, przyszedł czas na powtórkę z rozrywki - znów pojawił się kolejny zwiastun, z którego cieszę się tak samo, jak z reszty tego typu zapowiedzi. Eh, kolejne rysunki... Tym razem wszystko skupiło się na postaci, którą zauważają Draculaura i Clawdeen - ktoś ich zwyczajnie śledzi.
Wydaje mi się, że zakapturzoną postacią może być Zła Królowa. Pamiętam, że we wcześniejszej zapowiedzi mogliśmy zobaczyć jakąś starszą kobietę właśnie w kapturze. Nawiązując do historii Królewny Śnieżki, pewnie umie się tak ucharakteryzować i te trzy osoby to tak naprawdę jedna. Mimo tego, że podoba mi się całokształt i czasami lubię bawić się w detektywa, mam już serdecznie dość takich trailerów - chcę mieć niespodziankę, a okaże się zaraz, że cały film w zwiastunach pokażą... Niech się lepiej wezmą do roboty, bo aż szkoda zmarnować taki pomysł.

Podoba wam się ta zapowiedź? Jak myślicie, kto mógł śledzić straszyciółki?

8 komentarzy:

 1. Kończę komentować posty z tymi zapowiedziami.
  O Aleksa wróciła i jak wycieczka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie, to wróciłam już w środę, ale schorowana trochę i wymęczona. Wzięłam jakieś leki na odporność, witaminy i jakoś się pozbierałam :P Wycieczka była fajna, ogólnie towarzystwo w porządku, fajnie się bawiłam, aczkolwiek w Danii nas ostro przetrzepało, bo padało i nie przestawało. Poza tym, spałam z 9 godzin. Tyle, że w ciągu trzech dni, to już w ogóle odlot miałam, jak ja śpioch XD Co do tych zapowiedzi, to uwierz, mi się też nie chce już tego oglądać. Za dużo tego dają. By zrobili porządną animację i dodali to jako film...

   Usuń
  2. U mnie w szkole niema opcji na jakąkolwiek wycieczkę w tym roku szkolnym. Mam bardzo fajną klasę tylko, że frekwencje mieliśmy niską w pierwszym semestrze i dyrektor się ledwo co zgodził na kręgle.

   Usuń
 2. Tracę już nadzieję, że to jedynie zapowiedzi. Pewnie mięli w planach wykonanie animacji, zrobili storyboard, ale projekt odrzucono i tylko pokazują nam to, co w kiedynku tego projektu wykonano.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak oni tego nie wydadzą normalnie, to sobie strzelą taką decyzją w stopę. Co oni odwalają ostatnio to ja już nie wiem. Może niech zatrudnią kogoś świeżego, z pomysłami do ekipy... To dobry projekt przecież...

   Usuń
  2. To Mattel. Nigdy nie wiadomo co im do głowy strzeli.

   Usuń
  3. Tak samo myślę od dłuższego czasu. Przecież tak nie wygląda zapowiedź! Tego filmu nie będzie!

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)