niedziela, 26 czerwca 2016

Ghoul for the Summer oraz The Lost Movie

Pamiętacie letnią serię, która zagościła na oficjalnym kanale Monster High na stronie YouTube? Tak jak zapowiadano, jako następny stworzono filmik z wilkołaczką. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć poprzednie video z serii, wystarczy kliknąć tutaj.
W tym poście będziecie mogli zobaczyć również kolejną część The Lost Movie.

Camp Fire Stories with Clawdeen Wolf

Jako pierwszy rzucił mi się w oczy podwójny Clawd. Jeśli się nie mylę, możemy zobaczyć jego zabawkową wersję z serii Pack of Trouble oraz School's Out (lub Scarnival). 
Hmm... Ok, jest on jedynym wilkołakiem płci męskiej, którego lalki wydano, jednak mogli to nieco bardziej przemyśleć. Rozumiem, że chłopaków w Monster High jest niewielu, zwłaszcza tych, którzy doczekali się własnej zabawki, ale zawsze się jakiś znajdzie. 
Oprócz ruszającego się nosa, do rzeczy denerwujących można również zaliczyć makijaż Clawdeen. Lalka z serii First Day of School byłaby lepszym rozwiązaniem, chociażby dlatego, że nie ma na sobie balowego makijażu.
Na marnym poziomie są również żarty. Od samego początku byłam przekonana, iż wilkołaczka będzie nawiązywała do mody i powie "kilka słów od siebie". Zamiast tego otrzymujemy historyjkę przy ognisku, gdzie, jakże śmiesznym punktem opowieści, jest ananas oraz skarpeta. Już nie wspomnę o tym, że Deen przestraszyła się tego "potwora". 


Clawd’s Evil Twin

Przechodząc dalej. Powyżej możecie zobaczyć następną część The Lost Movie,Clawd’s Evil Twin , które dotąd umieszczała Aleksa. 
Szczerze powiedziawszy, coraz bardziej tracę zainteresowanie tymi filmikami. Animacja stworzona ze storyboardów była nawet ciekawa, ale jedynie na początku. Czym więcej pojawia się części, tym mam mniejszą ochotę na oglądanie tego. Straciłam już nadzieję na to, że będziemy mogli obejrzeć ten film jako pełnometrażową animację.


Jak oceniacie nowy film Ghoul for the Summer? Podoba wam się ciąg dalszy The Lost Movie?

8 komentarzy:

 1. Mi też przeszkadza makijaż Clawdeen i głupie żary, jednak na nos nie zwracam z bardzo uwagi... Co do Clawda to chyba został on wykorzystany jako jej młodsi bracia których możemy zobaczyć w filmiku gdzie budują szkołę (to by też wyjaśniało poziom żartów) Mam wielką nadzieję że stare rodzeństwo Clawdeen nie zostanie zastąpione tymi małymi wilkołakami T-T

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobają mi się wykonanie stopmationu, choć wolałbym fabułę jak w odcinkach. Co do "zapowiedzi" mówiłem od początku, że nie będzie żadnego filmu pełnometrażowego. Ale Aleksa uparta swoje. Mogę napisać tylko A NIE MÓWIŁEM!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dużo osób tak pisało w komentarzach ...

   Usuń
  2. Nadal tego nie potwierdzono .o. Także jeszcze się z tym wstrzymaj~ Z resztą, wali mnie to, czy będzie ten film. I tak nie będzie mi się chciało tego oglądać. GSR to pewnie mój ostatni. Chyba, że wymyślą naprawdę jakiś porywający. WTMH nie tknę nawet kijem.

   Usuń
  3. Odciążę cię All. WtMH oglądnę jedynie z czystej ciekawości, chociaż łatwe to nie będzie.

   Usuń
  4. Ukocham normalnie, wybawco ty mój <3 ;_; Ukisiłabym się chyba na tej projekcji... XD

   Usuń
  5. A ja za to na WTMH czekam z wielką niecierpliwością <3

   Usuń
 3. The Lost Movie to moim zdaniem sezon zastępczy... Muszą wypełnić lukę w odcinkach, więc robią to właśnie tą serią. Zresztą mogę się założyć, że jeśli normalne odcinki powrócą to będzie oooogroooomna zmiana i nic nie będzie tak sam: nowe postacie, nowa historia, nowe wszystko, no ogólnie reboot odcinkowy. Przygotowanie tego pewnie zajmie im sporo czasu... Dlatego TLM.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)