środa, 1 czerwca 2016

Budowa straszyceum - WtMH

Wybaczcie, że tak późno wstawiam tą informację, jednak szkoła robi swoje. Niemniej jednak powracam, aby pokazać Wam kolejną zapowiedź filmu Welcome to Monster High. Urywek animacji możecie zobaczyć w 2 minucie filmu.
W zapowiedzi możemy zobaczyć jak upiorki oraz ich rodzice budują szkołę. Tak, szkołę. 
W nowej animacji akcja dzieje się w innej czasoprzestrzeni, przez co wszystko zostało pomieszane. Największym absurdem jest to, że grupka potworów przebudowała stary budynek na Straszyceum, korzystając jedynie z pomocy kilku gargulców oraz wilczków. 
Przy budowie były obecne Frankie, Draculaura z jej ojcem oraz Clawdeen ze swoją rodzicielką oraz całą gromadką młodszych braci. Pytanie, gdzie się podziali Clawdia, Clawd, albo chociaż Howleen? Oby moje obawy się nie spełniły i Mattel nie chciał usunąć ich z nowej animacji. 
Obecność Frankie działa na niekorzyść. Za bardzo przywykłam do faktu, że panna Stein jest nową uczennicą w szkole. Mattel od tak próbuje wszystko zmieniać, przez co Frankie nie jest już "nówką".
To jednak nie wszystko. Z tego co wiemy, akcja WtMH dzieje się przed "starym" Monster High. Teoretycznie Lala nie powinna jeszcze posiadać umiejętności zmiany w nietoperza. Teoretycznie, ponieważ w jednej ze scen możemy ją ujrzeć w postaci uroczego, różowiutkiego nietoperzyka. 

Co sądzicie o zapowiedzi? Podobają wam się te zmiany?


10 komentarzy:

 1. Jestem wścuekły na matela !!! Lalki przeżyłem , są spoko, ale żyby mieszać , a raczej wywrócić do góry nogami fabułę wszystkich filmów razem wziętych . 1 Budowa straszyceum była pokazana w Freaky Fusion 2 Co tu do cholery robi Franka 3 Nawet fajna muzyka w tle

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie ma sensu ;-; Ogólnie widziałam gdzieś, jak ktoś pytał się (bodajże na instagramie...) lub raczej miał pretensje, że ten film się nie trzyma kupy. A oczywiście kochane MH odpowiedziało, że się cieszy, że ma taką dobrą pamięć i żeby obejrzał ten ktosiek WtMH :') Co, jak co, ale niezły unik. W sumie co innego mieli odpowiedzieć? ;-; ''A tak sobie wytrzasnęliśmy z tyłka fabułę, żeby była kjut, słit''.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie wymieszane, to fakt że popsuli fabułę. Gdyby chociaż był Clawd, Clawdia i Howleen, ale ich ni ma ;-; Mimo wszystko co się stało to się nie odstanie więc i tak jestem ciekawy tego filmu :/ Przynajmniej szkoła nie wygląda tak cukierkowo jak w zwiastunie :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak jeszcze dodam, ze one później mówią, że to nie będzie tak ostatecznie wyglądać. Ale fabuła pewnie zostanie. Mimo wszystko jestem gotowy pogodzić się ze zmianą bo mimo wszystko wydaje się być ciekawe >.<

  OdpowiedzUsuń
 5. Was dziwi co robi tam Frankie albo że niema Howleen, Clawda i Clawdii, a tak na prawde pytanie powinno brzmieć czemu oni budują straszyceum?
  Yuu ty to masz refleks. Naprawdę. Już dawno wam pisałem w jednym komentarzu o tej scenie, nawet dawałem link, a ty to dopiero teraz dodałaś o tym post. Tak to jest jak się cyta komentarze...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się składa, że o filmie wiedziałam wcześniej, zanim dodałeś tamten komentarz. Miałam pisać o tym od razu, jednak cały czas biegam i załatwiam potrzebne rzeczy na dyplomy, więc nie zawsze jest czas.
   Może i siedzę często na komputerze i staram się pisać posty od razu kiedy odnajdę jakąś nowinkę, jednak nawet ja miewam dni kiedy na nic nie ma się czasu.

   Usuń
 6. w książce autorstwa lisi harison MONSTER HIGH PO MOIM TRUPIE potworki i ich rodzice wpadają dopiero na pomysł budowy straszyceum. Mozę tre film jest zainspirowany właśnie tą książką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwe, aczkolwiek w książce Clawdeen miała starszych braci. Te berbecie mi na starszych nie wyglądają ;-; Tak czy siak - pomieszali.

   Usuń
  2. Gdyby robili na podstawie książek to ja się pytom gdzie je Melody! Moja ulubiona postać z całego MH (lalki, książki, filmy itp). Frankie i Draculaura razem wzięte jej nie dorównują!!!

   Usuń

Dziękujemy wam za wszystkie komentarze :)